Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mail göndermeden önce, Sıkça sorulan sorular ve cevaplarını gözden geçirin.

Web sitemizde, Akçalı Sprey ürünleri için fiziksel ve internet üzerinden online satış noktaları adres ve telefon bilgileri yer almaktadır. Size en yakın fiziksel mağazadan satın alabilir veya internet üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

En Yakın Akçalı Sprey Mağazası

Akçalı Sprey Boya 400 ml sprey kutu içerisinde

  • 29 standart düz renk
  • 16 metalik renk
  • 7 floresan renk, parlak, yarı mat, mat koruyucu şeffaf vernik
  • 1 renk oto jant boyası
  • 6 renk oto tampon boyası
  • 4 renk ateşe dayanıklı soba boyası

olmak üzere toplam 66 renk çeşidine sahiptir.

Renk Kartelasını İnceleyin

Evet, Akçalı Sprey Jant Boyası ile otomobilinizin Jantlarını boyayayabilirsiniz. Akçalı Sprey Jant Boyasının Krom ve Bronz renkleri mevcuttur. Bu renkleri Renk Kartelamızdan inceleye bilirsiniz.

Akçalı Sprey boya ile ahşap yüzeyleri boyayabilirsiniz, boya işlemine geçmeden önce görünmeyen bir tarafında boyama testleri yapın. Boyamayacağınız bölümleri bant ile kapatın.

1 Kutu (400Ml) Akçalı sprey boya ile tek katta 2,5 – 3 m2 alanı boyayabilirsiniz. 

Uygulama öncesinde boyanacak yüzeyin her türlü kir, pas, yağ ve tozdan tam arındırılması gerekir. Kutu iyice çalkalandıktan sonra, 25-30 cm mesafeden ince katlar halinde, katlar arasında 20 dakika ara ile 2-3 çapraz katta tatbik edilir. Paslanır metal yüzeylerde ise uygulama öncesi astar olarak antipas boya uygulanması gereklidir. Kullanımdan sonra sprey kutusunda hala boya kalmış ise, ilerde tekrar kullanılabilmesini teminen, kutuyu baş aşağı çevirip, sprey düğmesine birkaç kere basmak yeterlidir.

Akçalı Sprey boya kurumu süresi hava şartlarına göre farklılık gösterebilir. 20c lik bir sıcaklıkta 5-20 dakika arasında dokunulabilir derecede, 8-12 saat arasında tam kuruma ve 24 saat içinde kimyasal sertleşme gerçekleşir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir boya için, boya kuruduktan sonra üzerine Akçalı Sprey vernik uygulayın.

Bize Yazın