Ateş Çukuru Modelleri ile Bahçeniz için Çarpıcı Modern Tasarımlar

Ateş Çukuru Modelleri

Ateş Çukuru Modelleri ile Bahçeniz için Çarpıcı Modern Tasarımlar

Soğuk havanın sizi içeride tutmasına veya bahçe barbekülerinizi ve partilerinizi iptal etmesine izin vermeyin.  Ateş çukuru mükemmel sıcaklık sağlar ve açık alanları aydınlatır. Ayrıca bahçelere, arka bahçelere ve diğer açık alanlara şık bir dekor parçası olarak eklenebilir. Peyzajınızı tamamlayacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ateş çukuru modelleri içinden birini seçin, bu yaz bahçe dekorasyonunuz herkesi etkilesin.

Çarpıcı Modern Ateş Çukuru Modelleri

Mat Siyah Silindir

Mat silindir ateş çukuru modelleri

Şık, modern ve taşınabilir. Uzun tasarımı ısının dağılmasına yardımcı olur ve huni üst kısım duman emisyonunu azaltır. Modern sade formları sevenler için ideal bir tasarım.

Sepet Tabanlı  Ateş Çukuru

Sepet tabanlı ateş çukuru modelleri

Bu yuvarlak ateş çukuru kase formunda bir tasarım. Siyah renkli kaplaması ve benzersiz sepet tabanı çarpıcı ve olağanüstü. Estetiğin yanı sıra, tasarımın her yönü kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmaktır. Taşınabilir olmasıda ayrıca tercih sebebi.

Metal Küre Ateş Çukuru Modelleri

Metal küre ateş çukuru modelleri

Güzel ve narin. Küre şekliyle muhafazalı yaprak formlu, sanatsal estetiğe sahip ateş çukuru tasarımı. Bahçe dekorasyonuna ciddi şekilde katkı sağlayacak tasarımı aynı zamanda yaprakların kıvılcımlara karşı koruyucu görev görmesi sebebiyle kullanışlı bir tasarım.

Modern Sekizgen Çimento Ateş Çukuru Modelleri

Modern sekizgen Çimento ateş çukuru modelleri

Modern ve stil sahibi tasarımı ile  oldukça şık, zarif bir parça. İyi düşünülmüş sekizgen formu ve özellikle siyah çimento tonu modern havasını bir üst seviyeye taşıyor. Göz yormayan modern tasarımlardan hoşlananlar için iyi bir seçim gibi duruyor.

Cross Weave Kamp Ateşi Ateş Çukuru Modelleri

Cross Weave Kamp Ateşi Ateş Çukuru

Arka bahçede kamp yapmak için mükemmel bir aksesuar. Dipsiz ateş halkası neredeyse her arazide ve alanda kurulabilir, istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. hemen her dekorasyona uyum sağlayacak tarzı ile sıkıntı yaşamadan kombine edebilirsiniz.

Sahte Taş Ateş Çukuru

Sahte Taş Ateş Çukuru

Bu sahte taş ateş çukuru adeta eski dünyaya iyi bir gönderme. Taş sütun kaidesi fiberglas takviyeli çimentodan yapılmış. Bahçeniz genişse tercih edebileceğiniz bir tasarım, küçük alanlar için heybetli duruyor.

Metal Izgaralı Ateş Çukuru

Metal Izgaralı Ateş Çukuru

Bu büyük metal ateş çukuru oldukça işlevsel, bahçenizde dostlarınızla uzun gecelerde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz . Barbekü için krom ızgara ızgarası bile var, ve yine taşınabilir olması ekstra bir avantaj sağlıyor.

Barbekülü Ateş Çukuru

Barbekülü Ateş Çukuru

Bu büyük metal ateş çukuru masası, büyük verandalar ve diğer geniş dış mekanlar için kullanılabilir. Geniş çukuru size bir şenlik ateşi hissi yaşatabilir. Parti vermeyi seviyorsanız dostlarınızla ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Tuğlalı Ateş Çukuru

Tuğlalı Ateş Çukuru

Bahçede gösterişli kendinizin dahi yapabileceği tuğlalardan yapılmış ateş çukuru. Diğerleri gibi taşınabilir değil, sabit. Bu durum her ne kadar dezavantaj gibi dursada daha doğal olduğu tercih edilebilir.

Bakır Görünümlü Ateş Çukuru

Bakır Görünümlü Ateş Çukuru

Oldukça gösterişli, şık bir tasarım. Bahçenizde keyifle kullanacağınız, bahçe mobilyalarınızı dekoratif olarak tamamlayacak ideal bir parça. Işıltılı göz kamaştırıcı şeyleri seviyorsanız bu tarz bir ateş çukuru hoşunuza gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir