Küçük Banyo Tasarımları Sıkıcı Olmayan Küçük Banyolar

Küçük Banyo Tasarımları Sıkıcı Olmayan Küçük Banyolar

Küçük Banyo Tasarımları

İster inanın ister inanmayın, stil dolu, şık, tarzınızı yansıtan küçük banyo tasarımları yapmak imkansız değil. Öncelikle akıllı depolama seçeneklerini gözden geçirmek gerekiyor. Ne kadar çok alan kazanacağınız bu depolama seçeneklerine bağlı. Sonrasında duvarlar için seçenekleri gözden geçirmek gerekiyor Banyo duvarları için seçenekler çok, o yüzden önemli olan karar vermek, farklı fayanslar, boyama, desenli duvarlar, hatta duvar kağıdı bile düşülebilir. Cesur olun kesinlikle kendinizi sınırlamayın.

Sıkıcı Olmayan Küçük Banyolar

Küçük banyoları havadar, rahat ve çekici göstermek yapacağınız dekorasyonla aslında tamamen sizin elinizde. Bu makalemizde sizler için seçtiğimiz tasarım örnekleri ilham almanız için umarız faydalı olacaktır.

Zarif ve Konforlu Küçük Banyo
Zarif ve Konforlu Küçük Banyo

Zerafet ve konforun kusursuz karışımı bu karede. Beyaz ve nötr tonları bir arada kullanarak daha, ferah bir atmosfer ortaya çıkarmak mümkün.

Küçük Vintage Banyo
Küçük Vintage Banyo

Mermer lavabo, vintage armatürler, dijital baskılı duvar kağıdı ile küçük olmasına rağmen oldukça şık bir banyo. Şehrin bütün o kalabalığından sonra akşam ilk iş kendinizi banyoya atmak harika bir fikir.

Ferah ve Modern Küçük Banyo
Ferah ve Modern Küçük Banyo

Yine dijital baskılı duvar kağıdı kaplaması, bu küçücük banyoya müthiş bir derinlik vermiş. Pencereler yerine dikdörtgen aydınlatmalarla aynı havayı yakalamak mümkün. Beyaz tonlarında ayrıca bir aydınlık katığı bu banyo gerçekten muhteşem görünüyor.

Keyifli ve aydınlık bir küçük banyo tasarımı
Keyifli ve aydınlık bir küçük banyo tasarımı

Vintage detaylar, neşeli yazılar, mat armatürler ile keyifli ve aydınlık bir küçük banyo tasarımı daha.

Çatı Katı Banyoları
Çatı Katı Banyoları

Çatı katında küçük bir banyo. Yoğun beyazlar içinde, rengarenk zemin fayansları daha sıcak ve neşeli bir hava vermiş. Ferah ve olduğundan daha geniş görünen bir banyo.

Taş duvar banyo tasarımı
Taş duvar banyo tasarımı

Küçük banyonuza biraz daha derinlik kazandırmak için tek duvarda farklı renk, farklı bir kaplama , veya değişik duvar tasarımları deneyebilirsiniz. Her zaman mekanları daha geniş göstermek için açık renkler kullanmaya gerek yok.

Yoğun Beya Banyo
Yoğun Beya Banyo

Oldukça fresh dekore edilmiş, adeta bahar gelmiş bir küçük banyo dekorasyonu. Tüm beyaz yoğunluğuna rağmen ufak dokunuşlarla renklenmiş.

Süslemeleli Banyo Tasarımı
Süslemeleli Banyo Tasarımı

Duvarları süslemek, minik yapay bitkiler kullanmak küçük banyonuzu daha eğlenceli bir hale getirebilir.

Geniş Görünen Küçük Banyo Tasarımı
Geniş Görünen Küçük Banyo Tasarımı

Modern küçük bir banyo, fayansların duvarla farklı tonda olması daha geniş bir alan havası oluşturmuş, duş alanının camla bölünmesi ferah görüntüyü bölmemiş. Küçük banyolar için ideal bir tasarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir