Sprey Boya ile Konserve Kutuları Nasıl Değerlendirilir

sprey boya ile konserve kutuları nasıl değerlendirilir

Sprey Boya ile Konserve Kutuları Nasıl Değerlendirilir

Diğer birçok seçeneğe göre konserve kutuları hepimizin evinde vardır. Salçalar, hazır haşlanmış baklagiller, garnitürler, kremalar, kompostolar genellikle konserve kutularında satın aldığımız ürünler. Tüm bu ürünleri kullandıktan sonra bu teneke konserve kutularını bir çok geri dönüşüm projesi için kullanabiliriz. Biz size ilham verecek tasarımları bir araya getirerek sprey boya ile konserve kutuları nasıl değerlendirilir kendin yap projeleri hazırladık.

Artık konserve kutularını boyamak için sprey boya kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz sprey boya yüzeye tutunması ve kullanımının kolay olması sebebiyle en çok tercih ettiğimiz boya türü.

Zengin renk seçenekleri ile Akçalı Sprey Boya kulanın, Akçalı renkleri arasında ayrıca metalik tonlar ve mat renklerde mevcut. Aşağıda göreceğiniz projelerin hepsinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çok renk ve çeşide linkten ulaşabilirsiniz.

Kutu üzerinden ve sayfamızdan boyama önerilerini okuyun, bekleme ve kuruma sürelerine özellikle dikkat edin.

fotoğraf kaynağı

Masa üstünü düzenlemek için, yer kaplamayan bir proje. Konserve kutularına açacağınız bir delikten metal askıları geçirebilirsiniz. Akçalı Sprey Boyayı konserve kutularını askı için deldikten sonra kullanın, böylece boyaya zarar vermemiş olursunuz.

fotoğraf kaynağı

Daha önceki Akçalı Sprey boya çalışmalarından hatırlayacağınız gibi, maskeleme bandı kullanarak bu tarzda iki renkli boyamalar yapabilirsiniz. Yine dekoratif bir masa üstü düzenleyici, farklı ebatlarda konserve kutuları ile oldukça şık bir tasarım.

fotoğraf kaynağı

Konserve kutularından, sprey boya kullanarak, şık saksılar yapabilirsiniz. Yine maskeleme bandı kullanarak geometrik şekiller yada çizgiler yapmak mümkün.

fotoğraf kaynağı

Konserve kutularını mat siyah sprey boya ile boyayıp, ahşap kapaklar ekleyerek saklama kutularına dönüştürmek mümkün. Kapakların hava sızdırmayacak şekilde oturması sağlandığı sürece çayınızı , kahvenizi içinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

fotoğraf kaynağı

Eski konserve kutusundan, şık bir poşet kutusuna geçiş. İyi düşünülmüş bir geri dönüşüm projesi.

fotoğraf kaynağı

Konserve kutusunda son nokta, aydınlatma için kullanılması olmalı. Rengarenk yada tek renk boyayacağınız konserve kutularından göz alıcı tasarımlarda aydınlatmalar yapabilirsiniz.

fotoğraf kaynağı

Çivi ile delerek üzerinde şekiller oluşturacağınız konserve kutularından fenerler yapabilirsiniz. Yaz akşamları balkon yada bahçede harika görsel efektler oluşturacaktır.

fotoğraf kaynağı

Konserve kutularından çatal ve kaşıklarınızı koyacağınız kullanışlı standlar yapabilirsiniz.

Konserve kutularının sabitlendiği doğal boyasız ahşap panel, rustik bir görüntü sağlamış.

Yukarıdaki fikir ve tasarımlardan yola çıkarak, daha pek çok konserve kutusu ile yapılabilecek proje oluşturulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir