Takı Organizer Tasarımları En Yeni Takı Düzenleyici Modelleri

Takı Düzenleyici Modelleri En Yeni Takı Organizer Tasarımları

Takı Organizer Tasarımları En Yeni Takı Düzenleyici Modelleri

Takıların düzenlenmesi bayanlar için önemli bir sorun. Sadece takılar kolayca karıştırılıp kaybolmakla kalmaz, aynı zamanda kolayca unutulur. Defalarca başınıza gelmiştir, sahip olduğunuzu dahi unuttuğunuz onlarca takınız vardır. Bu makalemizde sizler için takılarınızı düzenleyip, aradığınızı rahatlıkla bulacağınız takı organizer tasarımları paylaşıyoruz en yeni takı düzenleyici modelleri makalemizde.

Mücevher kutuları harikadır, ancak takılar bunlar içerisinde görülmez ve sergilenemezler. Bu yüzden, takılarınızı parmaklarınızın ucunda hissedebileceğiniz, bunun yanında dekorasyona da etki edecek şıklıkta takı organizerlerini sizler için araştırdık.

Takı Düzenleyici Modelleri En Yeni Takı Organizer Tasarımları

Ayna arkası Takı Organizer Tasarımları
Fotoğraf kaynağı pinterest

Bir ayna arkası dolabı şeklinde düşünebilirisiniz. Çerçeveli şık bir ayna, arkasında bir dolap. Ne kadar çok askı, raf, kanca, mini çekmece varsa o kadar çok takıyı yerleştirmeniz ve düzenlemeniz kolay olacaktır.

Şık, eskitme detaylı resim çerçevesi formunda takı düzenleyici
Fotoğraf kaynağı pinterest

Şık, eskitme detaylı resim çerçevesi formunda, takı organizeri. Takılara sanat eseri muamelesi yapmak isteyebilirsiniz. Odanız için de dekoratif bir parça olacaktır.

Bu defa mini bir büfe görünümlü takı kutusu
Fotoğraf kaynağı pinterest.

Bu defa mini bir büfe görünümlü takı kutusu karşımızda, çekmeceleri şık tablo çerçevelerinden yapılmış. Bu tarz gösterişli bir takı organizeri kim istemez.

Takıların derli toplu durmasını sağlayacak, çok gözlü ve raflı ahşap bir takı organizeri.
Fotoğraf kaynağı pinterest

Takıların derli toplu durmasını sağlayacak, çok gözlü ve raflı ahşap bir takı organizeri. Takı organizerlerini seçerken takılarınızın çokluğu ve çeşidide önem arzeder. Kolyeleriniz çoğunluktaysa daha çok askı ve kancaya ihtiyacınız vardır.

 

Şık bir pegboard takı organizeri olarak kullanılabilir.
Fotoğraf kaynağı pinterest

Şık bir pegboard takı organizeri olarak kullanılabilir. Bunu kendinizde yapabilirsiniz. Takı için uygun ölçüde bir pegboard satın alın, biliyorsunuz yapı marketlerde var, istediğiniz ölçüde kestirebilirsiniz. Dantel yada hazır kağıt kurabiye kek altlıklarını şablon olarak kullanıp, sprey boya ile boyarsanız pratik ve kolay bir takı organizeri yapabilirsiniz.

Sade ve şık organizeriniz hazır.
Fotoğraf kaynağı pinterest

Mini bir raf ünitesi ile yine kendimizinde yapabileceği, basit bir takı organizeri. Duvara monte edeceğiniz bir raf, ve üzerine eşit aralıklarla yerleştirilmiş, minik kancalar. Sade ve şık organizeriniz hazır.

Akrilik malzemeden yapılmış, tamamen transparan cam görünümlü, akrilik takı organizeri.
Fotoğraf kaynağı pinterest

Akrilik malzemeden yapılmış, tamamen transparan cam görünümlü, akrilik takı organizeri. İçerisinde yüzüklerin yerleşebileceği, düzenleyiciler ile modern şık bir tasarım.

Takı Düzenleyici Modelleri
Fotoğraf kaynağı pinterest

Evde giyinme odanızda adeta kuyumcu vitrini gibi köşe yapmak istiyorsanız, bu tarz bir tasarımda düşünebilirsiniz.

Yüzük tutkunları için takı düzenleyici
Fotoğraf kaynağı pinterest

Sizde bir yüzük tutkunuysanız, evet bu tasarım tam size göre. Takı organizeri için bu fikirler umarım yardımcı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir