Abajur Yapımı Evde Geri Dönüşüm Projesi Olarak Abajur Nasıl Yapılır

Abajur Yapımı Evde Geri Dönüşüm Projesi Olarak Abajur Nasıl Yapılır

Abajur Yapımı Evde Kendin Yap!

İç aydınlatma dekorasyonundan bahsederken, genellikle avizeler , lambalar , duvar aydınlatma armatürleri ve diğer asma, yada sarkıt ışık sistemlerini kastediyoruz. Bugün makalemizde abajur yapımı evde geri dönüşüm projesi olarak abajur nasıl yapılır evinizin estetik değerini yükseltmek için her zaman inanılmaz bir rol oynayan abajurlara odaklanacağız.

İsterseniz hobi marketlerinden abajur yapımı için gerekli malzemeleri, temin edip sıfırdan bir abajur yapabilirsiniz, yada evdeki eski abajuru yenileyebilirsiniz. Burada, önceden kullanılmış tüm abajurları süslemenize yardımcı olacak en iyi abajur fikirlerini bir araya getirdik.

Abajur Yapımı Evde Geri Dönüşüm Projesi Olarak Abajur Nasıl Yapılır

Gerekli bileşenlerle bir ev düzenledikten sonra, evin süslemelerine daha fazla önem verilir. Evinizin estetik ambiyansına güzel bir şekilde uyum sağlayacak dekoru bulmak her zaman zordur. Bir ev dekorasyonu ile ilgili trend ve tarzlarda önemli bir artışla birlikte, ışık dekorasyonu herşeyden çok tercih edilir oldu. Ayrıca bu günlerde eviniz için samimi, sıcak bir ortam oluşturacak ışık dekorunu seçmek de çok zor.

Geri dönüştürülmüş malzemelerden abajur nasıl yapılır?

Modern lambalar pahalıdır ve ayrıca evin kişisel dekoratif temasına uyması çok zordur. Bu nedenle, dekorasyonunuza uyan mükemmel bir abajur istiyorsanız, özel kişisel bir makyaj tercih etmelisiniz.

İyi haber şu ki, her abajur projesi için gerekli sarf malzemeleri sıradan ve 7/24 ev malzemeleri olacak! Bu yüzden, yalnızca tasarımcı tarafınızı kullanarak evde size özel abajur yapma zamanı.

Abajur Yapımı Evde Geri Dönüşüm Projesi Olarak Abajur Nasıl YapılırAbajur Yapımı Evde Geri Dönüşüm Projesi Olarak Abajur Nasıl Yapılır

Özel bir abajur makyajı için sadece renkli iplik sargısı iyi bir seçenek olabilir. Bu ombre iplikle yapılmış abajur tasarımı dekorasyona şüphesiz yeni bir hava verecek.

Harika bir  şehir görüntüsü, yapımı oldukça kolay.

Harika bir  şehir görüntüsü, yapımı oldukça kolay. Siyah bir karton yada keçe üzerinde hazırlayacağınız görüntüyü eski abajur çevresine yapıştırmanız yeterli. Eski abajurunuz artık  büyüleyici ve etkileyici görünüyor.

yapay çiçek makyajıyla canlandırın  

Artık çekici olmayan eski abajurlardan bıktınız mı? Onları yapay çiçek makyajıyla canlandırın. İşte bir çiçek buketini andıran harika abajurlar.

Bu özel davul benzeri abajurlar

Bu özel davul benzeri abajurlar, sarı Akçalı sprey boya kullanılarak şık, parlak ve güneşli bir görünüme kavuştu. Abajurlarınızı kişiselleştirmenin bir başka  doğru yolu.

Eski harita ve tutkalla çalışma odanız için çok şık bir abajur tasarımı yapabilirsiniz.

Eski harita ve tutkalla çalışma odanız için çok şık bir abajur tasarımı yapabilirsiniz.

Abajur yapımı için bazı geri dönüşüm fikirlerini paylaştık sizlerde bu fikirleri çoğaltıp uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir