Açık Raflı Mutfak Modelleri Kullanışlı Mutfak Rafları

Açık Raflı Mutfak Modelleri

Açık Raflı Mutfak Modelleri

Hayallerinizdeki mutfağı hayal edin. Bir kır mutfağında olduğu gibi rahat ve konforlu mu, yoksa çağdaş bir mutfakta olduğu gibi şık ve modern mi? Yoksa geleneksel tarzda bir mutfakta görüldüğü gibi zamansız ve çok yönlü mü olmalı? Dekora son rötuşları yapmak için bir çay setini kullandığınız mutfak stili ne olursa olsun, herhangi bir stil mutfağa güzel bir katkı sağlayacaktır. Mükemmel seti bulmaktan çok herhangi bir stilde seçim yapabileceğiniz pek çok tarz ve renkte kullandığınız setler dekorasyona yardımcı olabilirler. Açık raflı mutfak modelleri sadece evinize güzellik ve zarafet getirmekle kalmaz, aynı zamanda rahatlık ve keyif verirler. Mükemmel setlerinizin bir grubu veya dekora uygun gördüğünüz ve gizli kalmasını istemediğiniz bütün parçaları sergileyebilirsiniz. Açık raflı mutfak modelleri sayesinde şık parçalarınız herkesin görmesi ve kolayca ulaşabilmeniz için güzelce sergilenebilir.

Açık Raflı Mutfak Dekorasyon Trendi

Öncelikle sizler için seçtiğimiz açık mutfak dekorasyonu örneklerine bakalım ve sonra siz hangi tarzın sizin mutfağınıza daha iyi gideceğine karar verin. ilham almanız için oldukça farklı stilleri bir araya getirdik.

Açık raflı mutfak modelleri
Bu tarz bir raf sistemi sonradan bir çok mutfağa entegre olabilir.

Açık rafli mutfak modelleri

Pastel yeşil tonu ile koyu ahşap birbiriyle oldukça uyumlu bir kombinasyon oluşturmuş. Yine boş duvarlarınız sonradan entegre edebileceğiniz raf sistemi ile mutfağınızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Açık renk doğal ahşap raflar beyaz mutfağa iyi uyum sağlamış.
Açık renk doğal ahşap raflar beyaz mutfağa iyi uyum sağlamış.

Açık raflar mutfaklara gerçekten etkileyici bir hava veriyor

Açık raflar mutfaklara gerçekten etkileyici bir hava veriyor. Buradaki zıt tonların uyumu ve detayların şıklığı tamamen açık mutfak raflarının etkisiyle daha iyi sentezlenmiş.

Açık mutfak raflarını, dekora dahil ederken sadece mutfak setleri ile dekore etmek yerine tarif kitapları çiçek saksıları gibi parçalarda kullanılabilir.

Açık mutfak raflarını, dekora dahil ederken sadece mutfak setleri ile dekore etmek yerine tarif kitapları çiçek saksıları gibi parçalarda kullanılabilir.

Farmhouse tarzında açık raflı bir mutfak dekorasyonu.
Farmhouse tarzında açık raflı bir mutfak dekorasyonu.

Rahat ve konforlu  tarza sahip farmhouse stili mutfak ahşap kirişlerle oldukça şık olacaktır. Bir kır evi mutfağı hayal edin, İngiliz Stili dekorasyonla daha  şık olacaktır.

Bu stili yani açık raflı mutfak için sadece çay fincanlarını kullanmak ya da kahvaltı masasının alt raflarına düzgün bir şekilde yerleştirilen tarif kitapları, minik objelerle birlikte dizayn ederek de trendi yakalayabilirsiniz. Açık mutfak raflarınız zaten varsa yeniden düzenlemekte harika olacaktır.

Şık ve modern tarza sahip çağdaş mutfak dekorasyonunda, Japon sitili, cam ve hatta paslanmaz çelik  setler uygun olacaktır. Bunlar birçok farklı şekilde sergilenebilir. Saksılar, vazolar ve toprak kaplar raflarda oldukça şık görünebilirler.

Zamansız ve çok yönlü olan geleneksel mutfaklar için, bunlardan herhangi biri uygulanabilir. Mutfağınızdaki renkleri tamamlayan ve yukarıda önerildiği gibi sergileyeceğiniz bir set seçin, mutfağınız tamamlanacaktır. Seramik vazolar, salata ve meyva kaseleri desenleri ve renkleriyle rafları tamamlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir