Bantla Duvara Desen Yapma Maskeleme bandı ile neler yapabilirsiniz?

bantla duvara desen yapma

Maskeleme bandı ile neler yapabilirsiniz?

Maskeleme bandını kullanarak desenli  duvar boyama konusunda kararlı hissediyor, ancak aynı zamanda bir tasarım seçmekte hala tereddüt ediyorsanız, size önerimiz en azından basit çizgili bir deseni duvarlarınızda denemeniz. Ama daha cesur hissedenler için buyrun maskeleme bandı ile neler yapabilirsiniz. Maskelme bandı kullanımı ile bantla duvara desen yapma teknikleri.

Bantla Duvara Desen Yapma

1. Maskeleme bandı kullanarak yapılmış boyalı ve desenli kapılar

Odanızdaki gömme dolabı özelleştirebilirsiniz. Odanın tüm duvarlarını duvarlarını boyamak yerine, maskeleme bandı kullanarak geometrik desenlerle zenginleştireceğiniz dolap kapakları eminim harika görünecek.

1. Maskeleme bandı kullanarak yapılmış boyalı ve desenli kapılar | Bantla Duvara Desen Yapma

2. Maskeleme bandı ile baklava dilimi desenli duvar boyama

Maskeleme bandını duvar boyamada desenler oluşturmak için ilk kez kullanıyorsanız, bu tarz basit desenlerle başlamalısınız.

2. Maskeleme bandı ile baklava dilimi desenli duvar boyama | Bantla Duvara Desen Yapma

3. Maskeleme bandı ile  altıgen desenli dekoratif duvar

Hem desen hem de renk anlamında ekstra eğlenceli bir şey için kendinizi biraz daha havaya girmiş hissediyorsanız,  maskeleme bandını daha yoğun görünen bir şekilde kullanmaktan çekinmeyin.

3. Maskeleme bandı ile  altıgen desenli dekoratif duvar | Bantla Duvara Desen Yapma

4. Maskeleme bandıyla kafes desenli duvar

İki farklı tekniği bir arada kullanarak, yani önce kafes desenli zemin hazırlayıp, sonra üzerine dekoratif çiçek desenleri yaparak harika bir duvar dekoru oluşturabilirsiniz.

4. Maskeleme bandıyla kafes desenli duvar

5. Maskeleme bandı ile ekose desenli sehpa

Aslında, maskeleme bandını sadece duvarlarda değil mobilyalarda kullanmak da akıllıca. Sehpaları ekose ve geometrik desenlerle yenilemeniz

6. Maskeleme bandı ile ekose desenli sehpa

6. Boyalı merdivenler

Eğer biraz daha fazla benzersiz bir görünüm elde etmeyi düşünüyorsanız, maskeleme bandı ile benzersiz merdivenler boyayabilirsiniz.

7. Boyalı merdivenler

7. Beton üzerine boyanmış halı ve kilim desenleri

İçerideki odalarınızdan zaten memnun olduğunuz için, belki de şu anda dış mekan alanınızı dönüştürmeye niyetli hissediyorsunuzdur. Her iki durumda da, maskeleme bandı ile balkon, veranda yada bahçedeki beton zemini zenginleştirmek elinizde.

8. Beton üzerine boyanmış halı ve kilim desenleri

8. Göz alıcı dosya dolabı

Mobilyalarda çizgiler ve desenler yapmak için maskeleme bandını kullanma fikrinden bahsetmeye başladığımızda gerçekten ilginizi çektik mi, ancak size gösterdiğimiz ekose masa üstü ilginizi çekmedi mi? Öyleyse, bunun yerine biraz daha ince ve göz alıcı renkli bir dosya dolabı yapmayı düşünebilirsiniz.

9. Göz alıcı dosya dolabı

9. Boyalı saksılar

Saksı bitkileri yetiştirmeyi seven bir yeşillik hayranıysanız, o zaman boyaları ve maskeleme bandını farklı desenler yapmak için kullanabilirsiniz. Bu projeyle gerçekten harika saksılar tasarlayabilirsiniz.

10. Boyalı saksılar

Bunlar sadece size ilham vermesi için bir kaç fikir, bunları zenginleştirmek, çoğalatmak sizin elinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir