Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar

Banyonuzda, süit tarzı dekorasyon parçaları kullanmaktan veya duvarları boyamaktan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ne yapacağınız konusunda biraz kaygınız varsa, sizin için bir araya getirdiğimiz banyo duvar tasarımında farklı kaplamalar konusunu okumaya devam edin. Banyo duvarlarınız için bir çok harika fikri bir araya getirdik ! Arkadaşlarınız ve aileniz, bir iç mimar ya da banyo için tasarımcı tuttuğunuza ikna olacaklar Bütçenizi aşmadan banyonuzun ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsiniz.

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Dönem stili

Ahşap paneller ve mat yada yarı mat duvar boyası ile boyanmış duvarlar, her banyoya gerçek bir nostalji görünümü verecektir. Kalıcı olması için renkleri pastel tercih edin ve büyükçe bir ayna, şık antika bir büfe, porselenler gibi antika aksesuarlar eklemeyi unutmayın.

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar
Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Modern karışık

Cilalı beton, laminat efektli karolar ve mozaik karolar bir banyo için biraz fazla görünebilir, ancak bu banyo için bunu söylemek pek mümkün değil. Her şey doğru ve yerinde görünüyor. Bu laminat efektli karolar harika ve zemin ile duvar arasında kusursuz bir bağlantı kuruyor.

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Modern karışık

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Temiz ve taze

Banyolarda iki tonlu duvar kaplamaları yaygındır. Temiz beyaz duvarlar nötr fayanslarla buluşuyor ve etkisi muhteşem. Steril görünmeyecek kadar sıcak, ancak hijyenik, taze bir havaya sahip olacak kadar parlak, gerçekten mükemmel bir tasarım.

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Temiz Taze

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar : Renkli vurgular

Fayanslar kesinlikle istediğiniz şeyse, tüm ıslak temas alanlarınız için mozaik kullanmayı düşünmelisiniz. Sadece güzel görünmekle kalmazlar, küçük olmaları ve daha fazla harç alanı sunmaları, seçeceğiniz iki rengi kombinleme imkanı sunar. Bu narçiçeği tonu ve krem kombin oldukça cesur bir tasarım olmuş.

Renkli vurgular

Tek renkli minimalizm

Buradaki stil inanılmaz. Küçük bir banyo, bir duvarı boydan boya bölen geniş ayna etkili bir şekilde alanı dönüştürerek çok daha büyük hale getirmiş. Fayans yerine düz beyaz bir duvar ve mozaik fayansla kaplanmış duvarlar birleştiğinde ortaya çarpıcı bir tasarım çıkmış. Siyah zeminin duvarları da gerçekten vurguladığını söylemeliyiz.

Tek renkli minimalizm

Tamamen beyaz

Kusursuz pürüzsüzlükte, beyaz duvarlar ve parlak beyaz metro karoları mükemmel bir eşleşmedir, çünkü bu banyo her türlü makul şüphenin ötesinde zamansız olduğunu kanıtlar. Tamamen beyaz, zamansız ve şık, fresh bir tasarım.

Tamamen beyaz

Parlak ve muhteşem

Parlak duvar panelleri, bir banyoyu zarif, su geçirmez ve şık göstermeyi oldukça kolay hale getirir. Bu bej ve parlak alanlar harika görünüyor, aynı zamanda banyoyu çok da karanlık yapmıyor. Çoğumuzun adeta bir zorunluluk olduğunu düşündüğü standart beyazdan uzaklaşma zamanının geldiğini düşünüyorum.

Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar Parlak ve muhteşem

Modern varyasyonlar

Banyo duvarındaki beyaz fayanslar yeni bir konsept olmayabilir, ancak onları nasıl dekore edeceğiniz, nerede başlayıp nerede bitecekleri, işte yeni bir konsept olabilir. Son zamanlarda fayans ve kombin olarak zıt derz rengi yerine, fayansı yarıda bitirip duvarların geri kalanınını gösterişli bir renge boyamak daha popüler. Banyo Duvar Tasarımında Farklı Kaplamalar Modern varyasyonlar

Karanlık ve düşünceli

Dramatik duvar kağıdı, banyo duvar kaplamalarının ne kadar değiştiğini gerçekten gözler önüne seriyor. Banyo duvarlarını kaplayacağınız kağıdın neme ve suya dayanıklı olması gerekiyor. BU banyo tasarımında mat ve parlaklığın kontrastı inanılmaz ve ayrıca desen çok zarif ve şık.

Karanlık ve düşünceli

Parlak ve cesur

Banyo duvarlarınızla ne kadar ileri gitmeye cesaret edebilirsiniz? Güneş kadar parlak olabilir mi? Göz alıcı bir bitişe sahip bu küçük ama işlevsel lavabo alanı, siyah çerçeveli ayna ile harika bir zıtlık oluşturmuş. Boya klasik bir duvar kaplamasıdır, onu klasik çizgisinden çıkartmak ise bizim elimizde.

Parlak ve cesur

Karıştırın ve eşleştirin

Tüm alanı gölgelememek için, parça parça duvar kaplamaları eklemek harika bir yol. Buradaki desenli fayanslar harika görünüyor, ancak bütün duvarlar bu fayanslarla kaplanmış olsaydı, banyoyu küçültebilirlerdi. Tek bir duvarı kullanmak ve geri kalanını düz beyaz tutmak, tam olarak doğru görünüyor.

Karıştırın ve eşleştirin

Ombere zenginliği

Bu gerçekten standart bir duş kabinin dışına çıkmanın ilham verici bir yoludur. Fayanslar banyo tasarımında yeni bir yenilik olmasa da, renkleri ombre tarzında geçişli kullanmak, daha önce görmediğimiz bir şey.

Ombere zenginliği

Pratik kararlar

Banyo işlevsel bir alandır, bu nedenle duvarlara pratik eklemeler yapmak mantıklıdır, ancak mantıklı düşünme süreçlerinin bu kadar modern ve muhteşem sonuçlanabileceğini kim bilebilirdi? Siyah dolapların kullanılması, beyaz duvarlarla kontrast oluşturması gerçekten çarpıcı.

Pratik kararlar

Her şeyden biraz

Bu banyoda gerçekten tek bir duvar kaplamasına karar yer verilmemiş, birbirinden farklı birkaç tarz ve detay birlikte kullanılmış, buna rağmen tasarım çok şık. Niş raflar, soluk boya, kalın bir örtü, büyük ayna ve doğal taş mozaik duş karoları, bu inanılmaz derecede eklektik ve inkar edilemez derecede güzel alanı oluşturmak için bir araya gelmiş.

Her şeyden biraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir