Elbise Askısından Neler Yapılır

elbise askısından neler yapılırelbise askısından neler yapılır

Elbise Askısından Neler Yapılır ?

Düzenli olarak giysilerinizi kuru temizleme işlemine tabi tutuyorsanız veya normal bir insansanız, ve muhtemelen etrafta asılı duran birden fazladan elbise askınız vardır. İster metal, isterse şık güzel bir ahşap çeşidi olsun, işte bu günlük temel malzemenin evin içinde size yardımcı olabileceği birbirinden farklı elbise askısından neler yapılır ipuçları. Unutmayın askılar sadece dolaplar için değiller.

Hızlı bir şekilde sergilemek istediğiniz bazı fotoğraflar veya basit nesneler mi var? Bu fikir çok hoşunuza gidecek . Alt kısımlara fotoğraf veya nesneleri sabitlemek için klipsler veya mandallar kullanabilirsiniz.

Kolay, ucuz, basit bir saklama alanı arıyorsanız, dergilerinizi veya diğer okuma materyallerini, gazeteleri saklamak, her şeyi düzenli tutmak için duvara bir çift elbise askısı asın. Bu duvarda kullanılan metal, alüminyum elbise askıları aynı zamanda son derecede farklı ve sevimli.

Mutfak tezgahınızı düzenlemek mi istiyorsunuz? Bir elbise askısının burada işe yarayacağı daha önce hiç aklınıza gelmişmiydi? Görüldüğü gibi iki tane farklı tarzda elbise askısı kağıt havlu ve pişirme kağıdını oldukça şık bir görsele dönüştürmeye yetmiş. Uygun renklerde kanca veya çekmece kulpları ile duvara monte ederek daha gösterişli bir hale getirmek mümkün.

Herhangi bir nedenle dairenizde ihtiyacınız olan herhangi bir yerde havlu askısı yoksa, lavabonun yanına bir elbise askısı asın ve havlunuzu üzerine yerleştirin. Sorunu basit bir ahşap bir elbise askısı ile çözdünüz.

Baş aşağı yerleştireceğiniz elbise askılarının kancaları koridorda bir portmanto için yer yoksa bile askı işlevi görebilir. Hatta takılarınızı ve aksesuarlarınızı asmak içinde harika bir yer haline gelir. Rengarenk askılar duvarda oldukça gösterişli görünüyor , ancak aynı zamanda bir tane bile koymak için süper pratik bir yer, böylece kapıdan çıkmadan önce ihtiyacınız olan şeyleri hemen alabilirsiniz.

Banyoda ayna yanında, lavabo kenarında yüz havlularını asmak için de ideal. banyo küçük ve askı için lavaboya yakın bir yer ayarlamak zorsa bir çiviye yerleştireceğiniz elbise askısı buradada imdadınıza yetişecektir.

Evin giriş kapısı direk , oturma odanıza yada salona açılıyorsa yine elbise askıları burada duvarda kullanılabilir. Minimalist tarzda basit bir tabure ve üzerine yerleştirilmiş dallarla dekore edilmiş köşe, duvarda adeta görsel bir şov yapan askılar. hem işlevsel hem dekoratif bir tasarım.

Masaüstünü, düzenlemek içinde elbise askısını kullanırsak fazla abartmış olmayız umarım. Burada renk uyumu ve kullanışlı görünümü ile elbise askısı tamamen farklı bir kullanımla karşımızda. Sizler eminim elbise askılarının kullanımını daha çok çeşitlendirirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir