Cafe Dekorasyon Fikirleri En Şık Cafe Dekorasyonları

Cafe Dekorasyon Fikirleri En Şık Cafe Dekorasyonları

EN ŞIK CAFE DEKORASYONLARI

Birçoğumuz gibi bende cafeye gidiyorum ve hatta orada sonsuza kadar kahve içip arkadaşlarımla konuşabileceğimi itiraf etmeliyim. Eminim çoğu insanın içinden bir kahve dükkanı yani cafe açmak geçiyordur, hatta biraz daha ileri gidip zaman zaman içini nasıl dekore edeceğinin bile hayalini kuranlar vardır. Burada vereceğimiz en şık cafe dekorasyonu fikirleri ile ilham alacağınızı umuyoruz.

Profesyonel anlamda düşününce, bir cafenin dekorasyonu kar etmesi için oldukça önemli detaylardan biri. Cafe ne kadar şık ve rahatsa, müşterisi de ona göre daha çok olacaktır. İster butik tarzda isterse otantik tarzda cafe dekorasyonu olsun rahat, şık ve iyi dekore edilmiş bir mekanda müşteriler daha uzun süre kalır, ve tabii daha uzun kalınması demek daha çok kahve ve tatlı tüketilmesi demek. Bu makalemizde sizlerle içinde sonsuza kadar kalmak isteyeceğiniz harika dekore edilmiş butik otantik modern cafe dekorasyon fikirleri paylaşacağız.

Cafe Dekorasyonu Fikirleri En Şık Cafe Dekorasyonları

EN ŞIK CAFE DEKORASYONLARI

Endüstriyel tarzda cafe dekorasyonları son dönemde kahve dükkanları arasında oldukça popüler. Birçok cafe orjinal tuğla kaplı duvarları tercih ediyor. Tuğlaları dikkat çekici bir kızıl tonda boyayıp, aralarınada yine tuğlaları ön plana çıkaracak açık gri yada tam tersi koyu bir ton olan siyah ve antrasit renkleri tercih edebilirsiniz. Açıkta kalan borular dekorasyonun bir parçası olacak, bu yüzden onları gizlemek için ekstra bir masraf yapmanıza gerek yok. Metal tabure ve sandalyelerde endüstriyel dekorasyonun önemli bir parçası.

EN ŞIK CAFE DEKORASYONLARI

EN ŞIK CAFE DEKORASYONLARI

Modern cafe dekorasyonları da oldukça popüler. Siyah ve nötr renkler, sade mobilyalar, saksı bitkileri ve siyah beyaz fotoğraflar kullanarak minimal ve modern bir dekorasyon elde etmek mümkün.

Cafe Dekorasyonu

Rahatlatıcı Bir Havaya Sahip Kafe Dekorasyonu

Oldukça cesur bir dekorasyon, buna rağmen inanılmaz sakin ve rahatlatıcı bir havası var.

Ferah Kafe Dekorasyonu

pastel dokunuşlara sahip çok modern bir cafe dekorasyonu

Beyaz bandalı zeminler siyah aksamlar kafe dekoru

Beyaz badanalı zeminlere, siyah aksanlara ve pastel dokunuşlara sahip çok modern bir cafe dekorasyonu.
Kahve güzel kitaplar adeta birbirleri için varlar, birini diğeri olmadan hayal etmek adeta mümkün değil. Son dönemlerde kütüphane tarzında dekore edilmiş cafelerden birine mutlaka gitmişsinizdir.

Rustik tarzda ahşap dekorasyonlar

Rustik tarzda ahşap dekorasyonlar, kitap ve kahveyle birlikte inanılmaz keyiflidir. Burada saatlerce zaman geçirmek mümkün.

oldukça farklı ve şık dekorasyon

oldukça farklı ve şık dekorasyon

En farklı cafe dekorasyonunu en sona bıraktım, oldukça farklı bir dekorasyon. Abajur şeklinde düşünülmüş oturma alanı, bir parça kalabalıktan izole ediyor, aynı zamanda küre şeklinde aydınlatma ile tasarım kendini ön plana çıkarıyor.

oldukça farklı ve şık dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir