Modern Pencereler için Panjur Stor Perde Güneşlik Tasarımları

Panjur, Stor ve Güneşlik Tasarımları

Stor perdeler, belkide en son sahip olunması gereken eşyalar gibi görünebilir, listenin sonunda olmasına rağmen modern bir ev dekorasyonunda ne kadar, şık ve tamamlayıcı olduğuna şaşıracaksınız. En yeni modern panjur tasarımlarını, en şık güneşlikleri sizlere ilham vermesi için bir araya getirdik. Mutlaka bu şaşırtıcı derecede zarif tasarımları denemek isteyeceksiniz. En yeni pencere dekorasyon trendleri, şık panjur stor güneşlik modelleri hangileri makalemizde inceleyebilirsiniz.

Panjur, Stor ve Güneşlik Modelleri

Düz Kumaş panjur stor güneşlik modelleri

Düz kumaş panjur örneği, devasa pencere camları için kullanışlı bir seçim. Daha işlevsel hale getirmek için UV filtreli kumaşlardan yapılmış, yada ışığı ayarlayabileceğiniz karartma özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

panjur stor güneşlik modelleri

Gündelik stor perdeler, kumaşı yukarı veya aşağı yuvarlamak için ya yay mekanizması ya da zincir kasnağı kullanır. Güneş koruması içinde sadece cam içinde tercih edilebilir. Duvar ve dekorasyon renklerinize uygun storlar tercih ederek mekana daha modern bir hava vermek mümkün. Mahremiyete önem veriyorsanız, daha kalın dokumalardan yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz.

Klasik perdeler

Klasik perdeler, bir odaya renk, sıcaklık ve doku katarken, stor perdeler fonksiyonelliklerinden dolayı daha daha sağduyulu, kullanışlı ve moderndir. Odaları daha ferah, temiz ve çekici hale getirirler. Çoğu klasik perde, panjur ve stor maliyetlerine bakıldığında daha pahalıdır.
Günümüzün modern, minimalist dekorasyon stilleriyle oldukça uyumlu olan, stor ve panjurlar evlere daha modern bir hava katmak için kesinlikle ilk tercih olabilir.

şık, minimalist ve modern evler için stor perde

Özellikle ev dekorunuz şık, minimalist ve modern ise, şatafatlı ağır perdeler yerine, storları tercih etmelisiniz. Belki başlangıçta perdeye alışkın olanlara ev biraz çıplak görünebilir, ama zamanla alışınca asla geri dönemezsiniz.

Gündüz ışık gece mahremiyet için panjur stor güneşlik modelleri

Gün içerisinde maksimum ışıktan faydalanıp geceleri ideal mahremiyet için storları indirmeniz yeterli.

Modern panjurlar

Panjurları aynı yüksekliğe kaldırmak veya indirmek, odanın simetrisine yardımcı olur, ve manzarada görsel bir çizgi oluşturur. Bu basit numara odanızın dekorasyonuna ekstra bir hava verir.

Dikey perdeler

Dikey perdeler pencereleri olduğundan daha yüksek gösterir, böylece oda daha ferah görünür.

Doğal malzemelerden yapılmış panjurlar

Doğal malzemelerden yapılmış panjurlar

Doğal malzemelerden yapılmış panjurlar, klasik tarzdan hoşlananlar için olabilir. Daha doğal görüntüsüyle sıcak ve misafirperver bir atmosfer oluşturmuş.

Modern evler için stor perde

Tercihim modern evler için her zaman stordan yana, umarım ilham verici detaylar yakalamışsınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir