Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı

Orta Sehpa Dekorasyonu

Orta Sehpa Dekorasyonu

Oturma odasında bir devrim yapmayı düşünmüyorsanız, hala orta sehpa kullanıyorsunuz demektir. Oturma odalarının vazgeçilmez, önemli parçalarından biridir orta sehpalar. Bazen televizyon karşısında vakit geçirirken ayaklarınızı üzerine uzatırsınız, bazen de arkadaşınızla sohbet ederken kahve fincanlarını üzerine koyarsınız. Oturma odalarının odak noktasıdır, orta sehpalar. Sehpanız oturma odanızın çok önemli bir parçası, bu nedenle de orta sehpa dekorasyonu çok önemlidir. Bu defa orta sehpaları düzenlemenin farklı yollarını sizler ilham vermesi için paylaşıyoruz.

ORTA SEHPA DÜZENLEME

Orta Sehpa Dekorasyonu

Krom kaplamalı taş kase ve tepsi gibi kullanılmış dama tahtası, nötr bir sehpayı çarpıcı bir oturma odası detayına dönüştürüyor

Orta Sehpa Dekorasyonu

Oturma odanıza ciddi bir cazibe getirmek için yeni yollar mı arıyorsunuz? İki katlı akrilik bir sehpa, alt katında aynalı kürelerle tam istediğiniz havayı yakalamanız mümkün.

Orta Sehpa Dekorasyonu

Sehpanın üzerine şık bir tepsi veya sepet içerisinde yerleştireceğiniz yeşil yapraklı saksı bitkisi oturma odanıza farklı bir hava verecektir.

Orta Sehpa Dekorasyonu

İnsanların ateşin etrafında toplandıkları, kendilerini ısıtmak, bir arada olmak veya kendilerini korumak için geçirdikleri günler geride kaldı. Ancak ateşe yakın olduğumuzda hissettiğimiz ait olma ve korunma hissi hala aynı devam ediyor. Mumlar adeta bu hissi tekrar uyandırma ve büyülü bir atmosfer oluşturma gücüne sahipler.

Orta Sehpa için bitki ve aksesuarlar

Bitki ve bazı aksesuar objelerini bir araya getirmek iyi bir fikir. Orta sehpa için oldukça göz doldurucu, iddialı bir tasarım.

İddialı bir orta sehpa tasarımı

İddialı tasarımlara ilgi duyuyorsanız tam size göre.

Lüx bir sehpa dekorasyonu

Lüks tasarımlara ideal bir örnek, oldukça gösterişli bir orta sehpa.

Küçük mumlar romantik bir görüntü oluşturur

Küçük mumlar romantik bir görüntü oluşturur, bunu yanında şık şamdanlarla bu havayı biraz daha modernleştirmek mümkün.

minimalist ve modern tarzda sehpa tasarımları

Şatafatlı sehpa tasarımlarının ardından birazda minimalist ve modern tarzda sehpa tasarımlarına geçelim .

minimalist ve modern bir tasarım

Hem minimalist hemde modern bir tasarım.

şık ve sade masif orta sehpa

Modern bir oturma odası, şık ve sade masif orta sehpa ile müthiş uyumlu olmuş. Sehpa üzeri odayla bütünlük sağlayacak şekilde oldukça sade tasarlanmış.

Siyah beyaz tasarımlardan vazgeçemeyenler için oldukça başarılı bir dekorasyon örneği.

Ultra modern loft tarzda bir oturma odası için, harika bir sehpa tasarımı. Siyah beyaz tasarımlardan vazgeçemeyenler için oldukça başarılı bir dekorasyon örneği.

sade bir sehpa düzenlemesi

Sade ve nötr bir salon için ancak bu kadar sade bir orta sehpa düzenlemesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir