Evleri Canlandıracak Dekorasyon Fikirleri

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Evleri Canlandıracak Dekorasyon Fikirleri

Evinizin dekorasyonunu canlandırmak için, kesinlikle bitkileri kullanmalısınız. Kış geldi, şimdi dış mekanı, yemyeşil bahçeleri eve taşımaya ne dersiniz? Bunu başarmanın gerçekten basit bir yolu bitkilerle ev dekorasyonu mükemmel bir fikir olabilir. En sevdiğiniz bitkileri, şık saksılarla ve alışılmışın dışında dekore ederek evinizi bir bahçeye dönüştürmek hiç zor olmayacak.

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Banyoyu bitkilerle dekore etmek eminim aklınıza gelmemiştir. Tavandan avize tarzında bir tasarımla bitkileri sarkıtmak farklı, sıra dışı bir dekorasyon fikri. Banyonuzu canlandırmanın mükemmel yolu.

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Bitkilerle duvarları canlandırmak da mümkün. Salon yada oda dekoru ile uyumla duvara monte edilebilecek, bitki taşıyıcı objelerle çok keyifli tasarımlar oluşturulabilir.

Bitkilerle Dekorasyon Önerileri

Yine duvarda kullanılabilecek bir dekorasyon örneği.

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Bitkileri yerleştireceğiniz objeler, her zaman dekorla uyumlu olmalı. Bitkilerle yapacağınız tasarımları evin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu fotoğrafta avize havasında sarkıtılan bitkiler mutfakta kullanılmış.

Bitkilerle Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Kademeli şık bir saksılık da eminim salon yada odaya harika bir enerji getirecektir. çok farklı boyut ve tasarımlarda saksılıklar bulmak mümkün.

Ferforjeden duvar süsleri

Ferforjeden duvarın bir bölümüne, fotoğrafta görüldüğü görüldüğü gibi bir saksı taşıyıcı yapılabilir.

Geniş koridorlar için uzun şık vazolarda bitkilerle dekorasyon

Geniş bir koridorunuz varsa uzun şık vazolara yerleştireceğiniz dayanıklı bitkilerle sıradışı şık bir atmosfer elde edebilirsiniz. Koridoru canlandırmak için harika bir fikir.

Geniş koridorlar için uzun şık vazolarda bitkilerle dekorasyon

Daha futuristik bir salon içinde devasa cam yada akrilik saksılarda dayanıklı bitkiler tercih edilebilir.

Bitkiler ve bitki temalı duvar kağıtları

Bitkiler ve bitki temalı duvar kağıtları kombine edilerek yapılmış bir dekorasyon, harika görünüyor. İstediğiniz desenleri dijital baskı ile duvar kağıtlarına bastırmak artık çok kolay ve kesinlikle denemelisiniz.

Farklı tasarımlarda saksılarda bitkilerle dekorasyon

Farklı tasarımlarda saksıları ve saksılıkları bir araya getirebilirsiniz. Bitkilerle ev dekorasyonu yaparken yoğunlukta yeşil bitkileri tercih etmeniz evi biraz daha bahçe havasına çekmenizi kolaylaştırır.

evde yetiştirilebilecek ağaçlarla dekor

Daha abartılı dekorasyon örneklerinden biri, evde yetiştirilebilecek ağaçlarla dekoru tamamlamak. Bunun için profesyonel bir yardım almak gerekiyor, özellikle de ağaçların bakımı ile ilgili olarak.

Büyük yeşil bitkiler devasa saksılar

Büyük yeşil bitkiler devasa saksılar ile büyük salonları canlandırmak mümkün. Bitkilerle dekorasyon yaptığınızda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, bitkilerin bakımı. Dekorasyonun ana teması bitkiler olduğu zaman onların sürekli iyi ve canlı görünmelerini sağlamak çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir