Evinizde Kış Dekorasyonu Yapmaya Hazır Mısınız?

Evlerde Kış Dekorları

Evinizde Kış Dekorasyonu Yapmaya Hazır Mısınız?

Kış mevsiminde oturma odanızda sıcak ve keyifli bir iklim oluşturmak oluşturmak için ilham alacağınız evlerde kış dekorları örneklerini sizin için bir araya getirdik. Evde yaşam alanınızı güncelleyin, yeni fikirlerle yeniden dekore edin, yeni yılı daha farklı karşılayın. Sosyal hayatınız içinde farklı bir motivasyon olacaktır. Dostlarınızla sıcak çikolata içip keyifli sohbetler yapacağınız, yeni bir atmosfer oluşturun.

Evlerde Kış Dekorları

Evlerde Kış Dekorları

Kış dekorlarında elektrikle çalışan alev görüntülü sobalar yada dijital alev görüntüleri kullanabilirsiniz. Bunun yanında odada odun yığınları ile dağ evi görüntüsü sağlamak mümkün.

Evlerde Kış Dekorları

Koltuk kılıflarını peluşlu, kürklü kılıflarla değiştirmek de ayrı bir seçenek. Sadece koltuk kılıflarıyla oda tamamen farklı atmosfere bürünecek, kullanacağınız peluş koltuk yastıkları kış dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evlerde Kış Dekorları

Evlerde Kış Dekorları

Koltuk üzerine atacağınız bir kol örgüsü battaniye ile tüm odanın havasını değiştirmek mümkün, kol örgüsü gösterişli bu battaniyeler ile salon yada odanızda kış dekorunuzu zahmetsizce tamamlayabilirsiniz.

Kış dekorunda örme puflar

Kış dekorunda örme pufları unutmamak gerekiyor. Öme puflarla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak dekorasyonlar yapabilirsiniz.

peluş ve örme yastıklar

Oturma odanızı baştan sona değiştirmenize gerek yok, koltuğun üzerine yerleştireceğiniz peluş ve örme yastıklar, aynı tarzda bir battaniye işinizi pekala görür. Basit birkaç detayla oynayarak dostlarınızı şaşırtabilirsiniz.

örme puflardan bir okuma köşesi

Kendiniz için örme puflardan bir okuma köşesi yapabilirsiniz, soğuk kış akşamları işten dönünce dinlenmek için oldukça keyifli bir köşeyi kendiniz için dekore edin.

örme ve peluşlardan kış yatak odaları

Yatak odanız içinde kış etkilerini kullanmalısınız. Yine örme ve peluşlardan faydalanabilirsiniz, en kolay değişim yolu bu, aynı zamanda oldukça ekonomik.

peluş yolluk

Evin girişine yada antreye sereceğiniz pot görüntüsünde peluş bir yolluk misafirleriniz yeni kış dekorasyonu ile karşılamanızı sağlayacak.

Evinizde Kış Dekorasyonu

Aydınlatma konusunda yapacağınız değişiklikler, kış dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı yardımcı olacaktır. Kar tanesinden, yıldız formuna kadar oldukça çok seçeneğiniz var, bunun yanında beyaz mumlar kış atmosferine sanki daha uygun görünüyor.

Evinizde Kış Dekorasyonu

Kış dekorasyonuna harika bir örnek, her detayına dikkat edilmiş bir tasarım. Bütün nötr tonlara rağmen oldukça sıcak hissettiriyor. İlham almak için iyi bir örnek.

Yatak odasında Kış Dekorasyonu

Işıltılı, harika bir kış yatak odası tasarımı, muhteşem görünüyor. Ahşap ve derinin yanında akrilik puf gerçekten cesur bir kombinasyon.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir