Duvara Monte Bilgisayar Masası Tasarımları

Duvara Monte Bilgisayar Masası Tasarımları

Duvara Monte Bilgisayar Masası Tasarımları

Duvara monte masa tahmin edeceğiniz gibi yerden çok tasarruf sağlar. Duvara monte bilgisayar masası zengin işlevli, kullanışlı ve sade tarzda bir çalışma alanı oluşturmanızda size yardımcı olur. Büyük zemini kaplayan ayakları olan bir masaya göre oldukça avantajlıdır. Günümüzde duvara monte bilgisayar masalarının inanılmaz çok çeşitleri var. Minimal raf tarzında tasarımlardan, katlanır fonksiyonel tasarımlara kadar geniş bir yelpazeye sahip. Bazı tasarımlar depolama, saklama alanına sahipken bazı tasarımlar kullanım hariç zamanlarda fark edilmeyecek şekilde tasarlanmış.

Duvara monte masalar sadece az yer kapladıkları için tercih edilmiyor elbette, onların en önemli tercih sebeplerinden biride modern tarzda dekore edilmiş evlerde şık ve minimal görünümleri sebebiyle dekorla daha uyumlu olmaları.

Duvara monte bilgisayar masası seçerken dikkat edilmesi gereken önemli nokta İhtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını tespit etmek için kendinize şu iki soruyu sormanız;

  • Dosyalarınızı, belgelerinizi koyacağınız bir alana mı ihtiyacınız var?
  • Yoksa çok dikkat çekmeyen bir masa mı istiyorsunuz ?

Sizlere fikir vermesi için farklı ihtiyaçlara hitap eden duvara monte bilgisayar masası fotoğraflarını bir araya getirdik. Merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Duvara Monte Bilgisayar Masası Tasarımları
Duvara Monte Bilgisayar Masası Tasarımları – fotoğraf pinterest

Ultra modern tarzda düzenlenmiş bir tasarım. Sadece tekbir çekmecesi var, saklama alanına ihtiyaç hissetmiyorsanız bu tarz bir tasarım ilginizi çekebilir.

Duvara monte bilgisayar masaları
Duvara monte bilgisayar masaları – fotoğraf pinterest

Beyaz moder bir duvara monte bilgisayar masası. Şeffaf raf düzeneği oldukça soft bir kombinasyon olmuş. Adeta rafları görmüyorsunuz.

Duvara monte masa tasarımları
Genişleyebilen bilgisayar masaları – fotoğraf pinterest

Gerektiğinde genişleyen fonksiyonel bir masa, yine cam raflarla tamamlanmış. Modern sade ve şık.

Duvara monte masa tasarımımları
Minimal bilgisayar masası tasarımımları – fotoğraf pinterest

Klavyenizi kullanmadığınız zamanlarla, çekmece tarzı raf sistemiyle saklayabileceğiniz bir tasarım.Minimal tasarımlar ilginizi çekiyorsa bu tasarım tam size göre.

Multifonksiyonel bilgisayar masası
Multifonksiyonel bilgisayar masası – fotoğraf pinterest

Multi fonksiyonel bir duvara monte bilgisayar masası tasarımı. Kapandığın adeta bir hap görünümünde olan masa zengin depolama alanına sahip olmasına rağmen inanılmaz az yer kaplıyor.

Yazı tahtası görünümünde bilgisayar masası
Yazı tahtası görünümünde bilgisayar masası – fotoğraf pinterest

Katlandığında sadece yazı tahtası görünümünde olan duvara monte bilgisayar masası tasarımı. Saklama alanı olarak oldukça yeterli görünüyor. Yazı tahtası üzerine önemli notlar alabilirsiniz. Aynı zamanda yazı tahtası yerine tablo, yada bir fotoğraf kullanmakta mümkün.

Akrilik bilgisayar masası
Akrilik bilgisayar masası – fotoğraf pinterest

Akrilik şeffaf duvara monte masa.

Modern bilgisayar masası
Modern bilgisayar masası – fotoğraf pinterest

Fütüristik tarzda tasarlanmış, duvara monte bilgisayar masası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir