Eski Kot Pantolondan Neler Yapılabilir

Eski Kot Pantolondan Neler Yapılabilir?

Eski Kot Pantolondan Neler Yapılabilir

Merhaba, yine harika bir geri dönüşüm projesini paylaşıyoruz. Eski kot pantolondan neler yapılabilir geri dönüşüm projesi aslında, geri dönüştürülecek bir ürün ama inanılmaz çok çeşitlilikte proje var bu makalemizde. Eski kot pantolonu kimin yoktur ki? En çok tercih edilen rahat dayanıklı giyim türü, ve evet bu dayanıklı kumaş kesinlikle çöpe gitmemeli.

Eski kot pantolondan yeni kıyafetlerden , dekorasyona ve aksesuarlara kadar bir çok yeni ürün yapılabilir. Eski kot pantolonlarını belki modası geçtiği için belkide defolandıkları için bir kenara atmış olabilirsiniz, şimdi eski kot pantolonları yeniden kazanma vakti.

Eski Kot Pantolonları Dekorasyonda Değerlendirme

Eski Kot Pantolonları Dekorasyonda Değerlendirme

Eski kot pantolonlardan patchwork tekniği ile pufları, koltukları kaplamak mümkün. Eskiyen döşemeleri eski kot pantolonlarla yenileyebilirsiniz.

Eski Kot Pantolondan Neler Yapılabilir?

Belki böyle bir koltuk profesyonel bir döşeme atölyesinde kaplanmış olabilir, ama yastıkları farklı temalarla kendiniz yapabilirsiniz. Biraz elyaf dolgu malzemesi, eski kot pantolon ve hayal gücü yeterli olacak.

Eski kot pantolonlardan evcil hayvan yatağı

Minik dostlarımızı elbette unutmadık, eski kot pantolonlardan onlar için muhteşem yataklar hazırlayabilirsiniz, yada mevcut yatağını eski kot pantolonla yeniden kaplayabilirsiniz.

Eski kot pantolonlardan paspas, koridor halısı yada halı yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Eski kot pantolonlardan paspas, koridor halısı yada halı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Kuş filesi, güvenlik filesi, plastik bahçe çiti gibi farklı isimlerle yapı marketlerden bulabileceğiniz, bu plastik malzemeye, şerit şeklinde aynı uzunluklarda kestiğiniz eski kot parçalarını düğümleyerek halılar, paspaslar yapabilirsiniz.

Eski kot pantolonlarla ister masaüstü, ister dolap içi, ister salonda ev düzenleme için faydalanabilirsiniz.

Eski kot pantolonlarla ister masaüstü, ister dolap içi, ister salonda ev düzenleme için faydalanabilirsiniz. Eski kotlarla kaplayacağınız şık kutular, eski kot pantolon paçaları ile yapacağınız masa üstü düzenleyicileri, kalemlikler, yada salonda gazetelik dergilik olarak kullanabileceğiniz şık objeler yapılabilir.

Eski kot pantolonları çalışma yada hobi odasında düzenleyici olarak değerlendirme

Eski Kot Pantolonlardan Organizer yapımı

Eski kot pantolarının özellikle cepleri, bu tarz çalışmalarda size çok faydalı olacak. Direk ceplerle yada geniş parçalar üzerine cepleri yerleştirerek duvarlara, kitaplığınızın kapağına, masanızın yanlarına asabileceğiniz çok işinize yarayacak düzenleyiciler yapabilirsiniz. Hobi yada çalışma esnasında kullandığınız malzemelerinizi tasnif edebilmeniz ve aradığınızda kolayca bulabilmeniz için harika .

Masa üstüne şık bir kalemlik, yada düzenleyici mini çekmeceli bir kutu oldukça dekoratif duracak tasarımlar. Eski kot pantolonlarla yapacaklarınız oldukça çeşitli ve çok.

Masa üstüne şık bir kalemlik, yada düzenleyici mini çekmeceli bir kutu oldukça dekoratif duracak tasarımlar. Eski kot pantolonlarla yapacaklarınız oldukça çeşitli ve çok.

Eski kot pantolondan aksesuar yapımı

Eski kot pantolondan aksesuar yapımı

Eski kot pantolonlardan çanta, telefon kılıfı, tablet kılıfı, anahtarlık yapılabilir, hatta deferlerinizi bile kaplayabilirsiniz. Bu paylaşımlardan ilham alıp çok daha fazla ürün tasarlayabilirsiniz. Aksesuar olarak kolyeden , bozuk para cüzdanı yada çantaya kadar yapabileceğiniz bir çok şey var.

Şimdi eski kot pantolonları biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir