Eski Valizden Neler Yapılır? Vintage Valiz Projeleri

Eski Valizden Neler Yapılır? Vintage Valiz Projeleri

Eski Valizden Neler Yapılır? Vintage Valiz Projeleri

Eskiden olduğu gibi valiz yapmıyorlar, eski vintage valizler daha çok işçilikli ve şıklardı. Eski valizden neler yapılır makalemizde vintage valizlerle dekorasyonda nasıl faydalanabiliriz bunu inceleyeceğiz. Daha önceki paylaşımlarda (merak ederseniz bakabilirsiniz) vintage valizden sehpa yapımını paylaşmıştık, bu defa tasarımcıların harika yorumlarıyla birbirinden farklı çalışmaları size ilham vermesi için paylaşıyoruz. Antika ve eskitme parçaları dekorasyonunuza eklemek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz ilham alabileceğiniz dekorasyon fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Her ev için yeterince çekici olduğunu düşündüğüm bu vintage valiz projelerinin fotoğraflarını görünce hemen dekorasyona dahil etmek isteyeceksiniz.

Fotoğraf kaynağı pinterest
Fotoğraf Kaynagı : Pinterest

Eski bir şifonyerin çekmecelerini çıkarıp içine vintage valizleri yerleştirmek yeterli. Valizlerle uyumlu bir renge boyayacağımız şifonyer harika bir dekorasyon parçası olacak.

Eski Valizden neler yapılır Evcil Hayvan Yatağı
Fotoğraf Kaynagı : Pinterest

Evdeki küçük dostlarımızı unutmadık elbette, gördüğünüz şirin kedi yatağını yapmak oldukça kolay olacak. Vintage valiz içine valizle uygun kombinasyonda bir yatak yerleştirmek yeterli olacaktır, kapak kısmını dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Fotoğrafta altına ayak ilave edilmiş, yapı marketlerden bu tarz ayaklar bulmak mümkün rahatlıkla bir valize entegre edilebilir.

valizden yapılmış şık bir ecza dolabı
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Yine vintage valizle iyi düşünülmüş bir tasarım. Banyonuzda, yada antrede valizden yapılmış şık bir ecza dolabı hiç de fena olmaz. Kapak kısmına ilave edilecek bir ayna ile içine yerleştirilecek kullanışlı raf düzeneği yeterli olacaktır.

Oturma odası için harika bir orta sehpa tasarımı.
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Oturma odası için harika bir orta sehpa tasarımı. Büyük bir vintage valiz bulabilirseniz valizle uyumlu olarak eskitme yapılacak ayakların ilave edilmesi yeterli olacaktır.

Bitkilerinizi , çiçeklerinizi yerleştireceğiniz vintage valizle,
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Bitkilerinizi , çiçeklerinizi yerleştireceğiniz vintage valizle, ister salonda ister balkonda yada bahçede, belki bir verandada harika bir köşe oluşturabilirsiniz. Valize eklenecek ayaklar yada üzerine yerleştireceğiniz küçük bir masa yeterli olacaktır.

Çalışma masası
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Çalışma masası az yer kaplayan home office için oldukça uygun bir tasarım. valiz tasarımına uygun bir sandalye ilavesi ile evde harika bir home office alanı oluşturabilirsiniz.

Vintage valizle tasarlanmış koltuk
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Vintage valizle tasarlanmış koltuk, çok şık görünüyor. Birbirinden farklı tarzda birkaç tekli koltuk ile evde dostlarınızla kahve içip dedikodu yapabileceğiniz bir köşe hazırlamaya ne dersiniz?

Ön kısımları kesilip duvara raf olarak monte edilmiş vintage valizler.
Fotoğraf Kanağı : Pinterest

Ön kısımları kesilip duvara raf olarak monte edilmiş vintage valizler. Bunun için iyi bir elektrikli testereye ihtiyaç var, profesyonel yardım alınacak bir tasarım, uğraşmaya değer çok etkileyici görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir