Kapı Süsü Yapımı ile Dış Kapınızı Bahara Hazırlayın

Kapı Süsü Yapımı ile Dış Kapınızı Bahara Hazırlayın

Kapı Süsü Yapımı ile Dış Kapınızı Bahara Hazırlayın

Hafta Sonu Projeleri, her zaman bir hafta sonu olmak üzere  istediğiniz mutlu ve sağlıklı eve sahip olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış rehberli bir programdır. Kolay ve doğal kapı süsü yapımı ile sizde dış kapınızı bahara hazırlamak ister misiniz?

Kapı Süsü Yapımı ile Dış Kapınızı Bahara Hazırlayın
Fotoğraf pinterest

Evin Ön kapısı biraz kitap kapağına benzer: İçinde ne olduğunu kesin olarak bilemezsiniz, ancak güzel bir kapak, arkasında ne olduğunu keşfetmeniz için sizi heyecanlandıracaktır.

İnsanların evinize geldiklerinde gördükleri ilk şey olan ön kapınız, insanların eviniz hakkındaki ilk izlenimlerinin büyük bir kısmını oluşturur ve sizinle ziyaretlerinin tonunu belirler. Ve kendi evinize girmek için de ön kapıyı kullanırsınız , her eve geldiğinizde ön kapınız sizi karşılar.

Kapı Çelengi
Fotoğraf pinterest

Bu hafta sonu, ön kapınızın size ve eşiği geçmeden önce herkese mutlu bir karşılama veya sıcak bir karşılama sunmasını sağlayacağız.

Bu Hafta Sonu: Ön kapınız için güzel bir şeyler yapın.

İster oymalı ahşap bir çift ön kapıyı çevreleyen sarmal bir sundurmanız olsun, ister ön kapınız bir apartmanda olduğu gibi, ön kapınız sizindir ve bunu istediğiniz şekilde tasarlayarak ifade edebilirsiniz. Ön kapınıza bir şeyler eklemek için zaman ayırmak, onu gören herkese neşe verebilir.

Şemsiye Standı
Fotoğraf pinterest

Ön kapı için içlerinden bazılarının ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz fikirler:

Evin apartman dairesi, yada villa tarzında olmasına göre uygulamalarda değişebilir.

 • Kapıyı, çerçeveyi, kapı zilini, donanımı ve aydınlatmayı temizleyin. Temizlik her zaman en önemli kuraldır.
 • Yeni bir karşılama paspası ekleyin, kendinizi sınırlamayın, cesur davranın. Şimdiye kadar kullandığınızdan farklı bir paspas kullanın, tabii yine sizin zevkinize uygun olmalı. isterseniz bu defa daha gösterişli ve renkli bir ürün seçebilirsiniz.
 • Bir şemsiye standı  yada şık bir şemsiye vazosu ön kapıda iyi görünecektir. Özellikle bu yağmurlu bahar aylarında daha çok işinize yarayabilir.
 • Mevsimlik bir çelenk asın. Bu bir Fransız bahar çelengi olabilir.
 • Saksıları kapının her iki tarafına koyun ve içlerine sahte veya gerçek bitkiler yerleştirin
 • Eğrelti otları asın.
 • Aydınlatma için bir aplik alın, şık bir aplik girişin havasını değiştirebilir.
 • Kapınızı yeniden boyayın
 • Soyisminizin yada isminizin baş harfini kapıya asabilirsiniz
 • Alan izin veriyorsa biraz oturma yeri ekleyin
 • Tuhaf bir kapı tokmağı ile standart olanı değiştirin
 • Kapı girişine sensörlü bir aydınlatmada koyabilirsiniz. Zaman ayarlı bir aydınlatmada olabilir hava karardığında, yanması için ayarlayabilirsiniz.

Mutlaka ilginizi çeken, denemek istediğiniz fikirler olmuştur, deneme ve tecrübelerinizi bizimle instagram üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir