Mat Siyah Sprey Boya Nedir Nereden Alınır

Mat Siyah Sprey Boya Nedir Nereden Alınır

Sprey boya projelerinize mat trend organik tonlarda Akçalı mat siyah sprey boya ile sofistike bir dokunuş ekleyin. Akçalı mat sprey boya teknolojisi eşsiz konforuyla, herhangi bir yüzeyde ve herhangi bir açıda üstün örtücü ve dayanıklılık sağlayan bir boya ve astardır.

Akçalı Mat Siyah Sprey Boya Nasıl

Akçalı mat sprey boya iç ve dış ortamlarda metal aksamlar, ahşap malzemeler, beton bölümler, sıva üstü, çimento duvar ve zeminler, plastik malzemeler gibi tüm yüzeyler için kullanılabilir. Türüne göre çeşitli özelliklere sahip sentetik veya akrilik esaslı, çok hızlı kuruyan, solmaya karşı dayanıklıdır. Akçalı sprey boya renk renkleri içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

  • İç / dış ortamlarda kullanım için mükemmel bir seçimdir
  • Çeşitli yüzeyler için evrensel bir kaplama sağlar
  • Yoğun uygulamalar için esneklik ve dayanıklılık sağlar
  • Zorlu yüzeyler için maksimum yapışma sağlar
  • Hızlı, verimli kaplama ve örtücülük sağlar
  • Solmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır
  • Pas önleyici özelliği sayesinde uzun ömürlüdür

Akçalı sprey boya metal, ahşap, duvar, bisiklet, motosiklet, buz dolabı, radyatör, mobilya, demir aksam, deniz araçları, hobi, klasik dekorasyon işleri, oto plastik tampon, oto jant, yüksek hararet soba boyası gibi 66 farklı  mat veya parlak görünümlü, normal, metalik veya floresan özellikte, muhtelif renklerde sunulan boya çeşitleri bulunur. Ayrıca şeffaf ahşap koruyucu sprey vernik olarak da mevcuttur.

Isıya dayanıklı sprey boya

Akçalı ısıya dayanıklı sprey boyalar 800 dereceye kadar ısılara dayanıklı sert kaplamaların gerekli olduğu egzoz, bacalar, sobalar gibi ortamlara uygulanmak için özel olarak üretilmiş, hızlı kuruyan bir boyadır.

Mat ve Parlak siyah sprey boya arasındaki fark nedir?

Boya teknolojisinde, parlaklık bir boya kaplamasının parlaklığıdır. Parlak veya mat (düz), bir boya kaplamasının tipik aşırı parlaklık seviyeleridir. Parlak siyah sprey boya çoğu ışığı speküler (ayna benzeri) yönde yansıtırken, mat sprey boya ışığın çoğunu birçok farklı açıda yansıtır.

Yani parlak siyah sprey boyaların dezavantajı yansıtmasıdır. Yansıtıcı yüzeyler, yüzeydeki kusurları düşük parlaklıklı boyalardan çok daha belirgin hale getirir. Kusurlu veya düz bir zemine sahip olmayan yüzeyler için mat boyalar daha iyidir, yüzeydeki kusurları daha az gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir