Pirinç Süs Eşyaları Ev Aksesuar Modelleri

Pirinç Ev Aksesuarları Süs Eşyaları ve Pirinç Objeler

Pirinç Süs Eşyaları Ev Aksesuar Modelleri Pirinç Objeler

2020 Yılının Trendlerinden Biri de Pirinç süs eşyaları ve pirinç ev aksesuarları. Pirinç ev aksesuarıi ile evinizi yenilemek için iyi bir zaman. Yeni yılla birlikte yeni trendlerde karşımıza çıkmaya başladı, bizde ufak tefek yeniliklerle evimizi değiştirebiliriz. Gümüş, nikel, siyah nikel ve benzeri aksesuar, armatür ve diğer dekorasyon detaylarını pirinç objeler ile değiştirerek yeni trendi yakalamaya çalışabiliriz.

Pirinç Ev Aksesuarları

Pirinç Ev Aksesuarları
Kaynak Pinterest

Banyoda neler değişebilir diye düşününce evin en çok metal detaylarının banyoda olduğunu fark etmişsinizdir. Pirinç dekorasyon parçalarının en başında banyo armatürleri geliyor.

Pirinç Ev Aksesuarları
Kaynak Pinterest

Banyo ile başlamışken bu fotoğrafta olan küvet armatür ve aksesuarları, gerçekten çok şık. Pirinç malzeme göze her zaman daha lüks görünüyor.

Pirinç Objeler
Kaynak Pinterest

Oldukça şık ve yeni trende her detayı parçasıyla uyum sağlamış bir banyo dekorasyonu.

Pirinç Süs Eşyaları
Pirinç Süs Eşyaları Kaynak : Pinterest

Pirinç dekorasyon parçalarına aydınlatma ile devam edebiliriz. Bu masa üstü abajur, modern tasarımı ve 2020 yılının trendini yakalaması ile hemen dikkatimizi çekti.

Pirinç Avize Parçaları Aplikler
Kaynak : Pinterest

Aydınlatmada duvar aplikleri çok sık kullanılıyor, yatak odası ve salonda ilave aydınlatma olarak karşımıza çıkıyor. Pirinç aplikler hem daha dikkat çekici hemde lüks görüntüleriyle daha etkileyici.

Pirinç Süs Eşyaları
Kaynak : Pinterest

Ayaklı bir abajur alacaksanız tercihinizi yine pirinçten yana kullanabilirsiniz. Abajurlar ışığı sizi rahatsız edecek bir seviyeden yansıtmadıkları ve başlıkları sayesinde ışık yoğunlukları daha az olduğu için evde dinlenirken, film seyrederken daha çok tercih ediliyor.

Pirinç sarkıt aydınlatma ve pirinç armatürlerl
Pirinç sarkıt aydınlatma ve pirinç armatürlerl – Kaynak : Pinterest

Pirinç sarkıt aydınlatma ve pirinç armatürlerle yeni trendi yakalamış bir mutfak tasarımı.

Pirinç Mutfak Aksesuarları
Pirinç Mutfak Aksesuarları – Kaynak : Pinterest

Mutfaklarda sandalyelerde tasarım konusunda dikkat çekicidir. Birçok kombinasyonla sandalye tasarımı yapılabilir. Burada örneğini gördüğümüz tasarımda pirinç ana malzeme olarak kullanılmış, minderler kumaş kaplama ve beyaz renk olması sebebiyle oldukça göz doldurucu bir etkiye sahip.

Pirinç Süs Eşyaları Ev Aksesuar Modelleri
Kaynak : Pinterest

Pirinç koltuklar, özellikle renk tonlarının pirinçle uyumu muhteşem. Retro ve ikonik tarzda eşyalardan hoşlanıyorsanız bu tarz parçaları dekorasyonunuza ilave etmek isteyeceksiniz.

pirinç kaplama vazolar
Kaynak : Pinterest

Yine kolay değişebilecek parçalardan, masa üstü yada büfe üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz pirinç kaplama vazolar.

pirinç askılar
Kaynak : Pinterest

Safari temalı pirinç askılar,dekor tamamlayıcı aksesuar ve objelerde pirinç seçilebilir.

Pirinç braketler
Pirinç braketler Kaynak : Pinterest

Pirinç olduğu için dikkat çeken parçalardan biride perdelerde kullandığımız braketler. Pirinç gösterişli bir materyal ve 2020 de dekorasyonda karşımıza oldukça sık çıkacak. Bu makalemizde pirinç dekorasyon parçalarından bazılarını size fikir vermesi için paylaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir