Sevgililer Günü için Normal Çiçekleri Unutun

Sevgililer günü için normal çiçekleri unutun.

Sevgililer Gününde Normal Çiçekleri Unutun

Sevgililer Günü düşündüğünüzde, muhtemelen çiçekleri düşünüyorsunuz. İster gül ister farklı bir çiçek seçin , bir çiçek aranjmanı mükemmel bir hediyedir. Tabii sadece Sevgililer Günü için de. Bununla birlikte, birkaç gün geçtikten ve tomurcuklar solmaya başladıktan sonra, her zaman romantik bir hareketten daha azını çöpe atma şansı vardır. Kurutulmuş çiçek aranjmanlarının devreye girdiği yer burasıdır. Taze kesilmiş çiçeklere ideal bir alternatiftirler, çünkü sadece sonsuz  (tıpkı aşkınız gibi!), Aynı zamanda dekor olarak kullanılabilecekleri için faydaları ikiye katlanıyor. Sevgililer günü yaklaşırken, size yardımcı olmak istedik, Sevgililer Günü için en iyi kurutulmuş çiçek aranjmanlarından bazılarını topladık.

Kurutulmuş Çiçekler Sonsuzdur

Sevgililer Günü Çiçek
Fotoğraf pinterest

Beyaz

Gerçekten beyaz ağırlıklı olan bu düzenleme bulutları andırıyor. Soluk yeşil yaprak patlamaları içinde kurutulmuş beyaz çiçeklerle, her şey ağartılmış ortancalar ve tavşan kuyrukları, yıldız çiçekleri ve  eğrelti otları. Şık, zarif vazo bile beyaz seramikten yapılmış.Sevgililer günü için kurutulmuş çiçeklerden bu tarzda bir aranjman hazırlatabilirsiniz.

Sevgililer Günü Çiçek
Fotoğraf pinterest

Küçük Tatlı Bir Buket

Güzel pembe tonları! Dokuların ve allık tonlarının yan yana gelmesi , bu Sevgililer günü Buketini mükemmel  kurutulmuş harika bir aranjman yapar. Pembe Banksia, pembe phalaris, bordo okaliptüs ve pembe küre amaranth dahil olmak üzere birçok çiçek daha kullanılabilir. Bu tarz bir buket için çiçeklerin özenle kurutulması önemli. Buket için yine isteğe bağlı olarak doğal kağıt ve ipler kullandırabilirsiniz.

Muhteşem Güller
Fotoğraf pinterest

Muhteşem Güller

Bir düzine kırmızı gül, Sevgililer Günü için olduğu kadar klasiktir de ve bunlar, son çikolatalarını yedikten sonra uzun süre dayanırlar. Korunan güller, şapka kutusu tarzı zarif bir konteynere yerleştirilir ve uygun bir saten kurdela ile bağlanır. Bir çok rahatlıkla bulabileceğiniz bir düzenleme.

Kuru Enginar, ve Okaliptüs Buketi
Fotoğraf pinterest

Kuru Enginar, ve Okaliptüs Buketi

Sevgililer Günü’nü haykırmayan bir aranjman arıyorsanız, Kurutulmuş Enginar , Okaliptüs Buketi tam size göre. Bu tarz bir el yapımı, kurutulmuş enginar sapları, okaliptüs ve spiral okaliptüsün sakin karışımı yıl boyunca muhteşemdir.

Kurutulmuş Çiçek Buketi
Fotoğraf pinterest

Kurutulmuş Çiçek Buketi

Çiçek satan internet sitelerinin bol miktarda kuru çiçeğe sahip olması şaşırtıcı değil . Birçok insan dayanıklı olduğu için tercih ediyor. Özellikle kurutulmuş ortanca, stoébé, okaliptüs, kurutulmuş tatarica ve Rodanthe ile, buketler hazırlanıyor. El yapımı buketler her odanın atmosferini aydınlatacaktır.

Pembe Tonlarında Kurutulmuş Küre Amaranth
Fotoğraf pinterest

Pembe Tonlarında Kurutulmuş Küre Amaranth

Pembe buket deki Amaranth hakkında sevilecek çok şey var : Güzel kır çiçeklerinin her bir düzenlemesi benzersizdir. 50 çiçekle bile,buket yaptırabilirsiniz ekonomiktir. Çok şık buketler düzenlemek için harika bir seçim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir