Sonsuzluk Havuzları Diğer Bir Deyişle Sonsuz Kenar Havuzları

Sonsuzluk Havuzları Diğer Bir Deyişle Sonsuz Kenar Havuzları

Sonsuzluk Havuzları Diğer Bir Deyişle Sonsuz Kenar Havuzları

Sonsuzluk havuzları lüks ve görsel olarak büyüleyicidir. Bu makalemizde muhteşem görüntü ve manzaralarıyla sonsuzluk havuzlarını paylaşacağız. Sonsuzluk havuzlarının yapılacağı yerle ilgili bir kısıtlama yok elbette, ama dağların, okyanusun, muhteşem orman manzaralarının olduğu yerlere konumlandırılınca ortaya muhteşem görüntüler çıkıyor.

Evet şimdi sizleri arkanıza yaslanmaya, rahatlamaya ve nefesinizi kesecek inanılmaz manzaralarla bütünleşmiş sonsuzluk havuzlarını paylaşacağımız görsel bir yolculuğa çıkmaya davet ediyorum.

Sonsuz Kenar Havuzları

Sonsuzluk Havuzları

Böyle bir sonsuzluk havuzuna sahip olacak kadar şanslıysanız, eminim sıcak yaz aylarında eğlenmek ve vakit geçirmek için harika olurdu.

Sonsuz Kenar Havuzları

Tipik olarak arka bahçede tasarlanan sonsuz kenar havuzlarının ortak özelliği bir yada daha fazla kenarının sonsuz görünmesidir. Sınırı olmayan suyun görsel etkisiyle ortaya çıkan görüntü muhteşemdir. Bu özeliğin meydana gelmesi için suyun şelale misali kenarlardan taşması gerekiyor.

Tropik bir orman manzarası bir sonsuzluk havuzu

Tropik bir orman manzarası eşliğinde, bir sonsuzluk havuzu. Böyle bir manzara eşliğinde bu havuzda yüzmek harika olur.

Bali’den bir havuz

Tropik bahçelerin ve ormanların çevrelediği, bu mistik yamaç kenarındaki sonsuzluk havuzuda Bali’den bir görsel.

Hint Okyanusu kıyısında bir sonsuzluk havuzu

Hint Okyanusu kıyısında bir sonsuzluk havuzu. Burada gördüğünüz gibi sonsuzluk havuzları her zaman çok yüksek yerlere yapılmıyor, suyun sınırsız görünen kenarlarda manzara ile bütünleşmesi sonucu ortaya çıkan bir görsel yanılsama.

Hem sonsuzluk havuzu hemde spa havuzu bir arada

Hem sonsuzluk havuzu hemde spa havuzu bir arada. Muhteşem manzara eşliğinde açık havada keyifli zaman geçirmek için ideal bir tasarım.

şehir manzaralı bir havuz

Doğa manzaralarından sonra şehir manzaralı bir sonsuzluk havuzu. Bu havuzda Singapur’da bir otelden.

Deniz manzaralı sonsuzluk havuzu

Deniz manzaralı küçük bir sonsuzluk havuzu. Eğer bir sahil şehrinde yada bir sahil kasabasında eviniz varsa ve denizi görüyorsa küçük bir sonsuzluk havuzu yaptırmak hiç zor değil. Tabii ki sadece tatile gidip lüks bir otelde sonsuzluk havuzunun tadını çıkarmakta mümkün.

Okyanusla adeta birleşmiş gibi görünen muhteşem bir sonsuzluk havuzu.
Okyanusla adeta birleşmiş gibi görünen muhteşem bir sonsuzluk havuzu.
Yine okyanus kıyısında bir sonsuzluk havuzu.
Yine okyanus kıyısında bir sonsuzluk havuzu.

Okyanus kıyısında bozulmamış bir kumsal ve sonsuzluk havuzu.

Köpüklü turkuaz sularla çevrili, renkli mercan resifleri olan bu yer, adeta tropik bir cennet. Okyanus kıyısında bozulmamış bir kumsal ve sonsuzluk havuzu.

Minimalist tarzda tasarlanmış bir sonsuzluk havuzu.

Minimalist tarzda tasarlanmış bir sonsuzluk havuzu. Sizin için sonsuz kenar havuzlarının geniş bir koleksiyonunu bir araya getirdik. Evinizin deniz, orman gibi bir manzarası varsa böyle bir havuza sahip olmak muhteşem olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir