Mermer Görünümlü Yer Karoları

mermer görünümlü yer karoları

Mermer Görünümlü Yer Karoları

Halen uzun yıllardır trend olan mermer görünümlü yer karoları zamana uymaları için yeniden tasarlandı, bu yıl mermer etkisini her zamankinden daha çok göreceğiz. Mermer görünümlü karolar yeni trentte zengin bir dizi renk, boyut ve desenle kendini yenilemiş görünüyor. En yeni işleme teknikleri, çok büyük boyutlarda lüks mermerlerin doğal ve süper gerçekçi reprodüksiyonları da dahil olmak üzere seramik yüzeylerde sonsuz olasılıklara açılıyor. Buna ek olarak, en son teknolojiler sayesinde şimdi fayanslarla birçok yeni dekor çeşidine uyum sağlayacak süper ince seramikler üretilebiliyor.

Yer Karoları

Çok farklı renk ve boyutta olan çok yönlü bir çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen, mermer efektli zemin duvar uygulamaları yenilikçi dekorasyonların potansiyellerini artırmaya yardımcı oluyor. Aslında kullanıldıkları alanlara ekstra lüks bir his de veriyor. Mermer görünümlü karolar ile kaplanmış zeminlerde mobilyalarda daha mükemmel görünüyor.

Mermer Görünümlü Yer Karoları

Evin sadece banyo ve mutfağında değil artık her odasında mermer görünümlü karoları görmek mümkün. Mermer görünümlü karoların zemin döşemesi ardından özel bir cila ile kaplanması onları daha gösterişli bir hale getiriyor.

mermer görünümlü yer karoları

Mermer görünümlü karolar , kullanıldığı dekora uygun olarak parlak veya yarı mat tercih edilebilir. Renk konusunda da bir sınırlama yok dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Özellikle otel tasarımlarında tercih edilebilir. Aslında mermer görünümlü karoların lüks bir his vermenin yanında seramik olması temizliğini daha kolay bir hale getiriyor. Mermer görünümlü karolar hijyen açısından da mükemmeldir.

Mermer görünümlü karolar hijyen açısından da mükemmeldir

Lavabo ve duş tekneleri, küvetlerde mermer görünümlü karolarla kaplana bilir, sadece zemin ve duvarlar olarak düşünmemek lazım. Bu özellikler yine evlerde olduğu kadar otellerde de oldukça çok tercih ediliyor. Mermer görünümünün banyo mobilyaları ile uyumuda oldukça iyidir.

Mermer Görünümlü Banyo Karoları

Mermer görüntüsü ile ahşabın kombinasyonu ve armatürlerin uyumu oldukça iyi bir görüntü oluşturuyor. Burada iki farklı tonun bir arada kullanıldığını görüyoruz.

İki farkli mermer görünümlü karo tonu kullanımı

Banyoda iki farklı tonun kullanılması ile mekana derinlik ve daha geniş bir görüntü kazandırılmış.

Mermer karo

Oteller ve evler için ideal derken ofisleri unutmamak lazım. Evet mermer görünümlü karolar ofis dekorasyonu içinde mükemmel bir seçim. Sizde evinizde yada ofisinizde daha lüks bir görünüm ve hijyen için mermer görünümlü karoları tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir