Kıyamet Evleri

Kıyamet Evleri Modern Sığınak Evler

Kıyamet Evleri

Kıyamet evleri hakkında konuşmak belirli bağlamlarda biraz acımasız olabilir, ancak burada dikkate değer birçok olumlu ve ilginç unsur var, bu yüzden bugün bu konuya odaklanacağız. Ayrıca, bunu daha geniş bir konu olarak da düşünmek lazım.

Mevcut Coronavirus pandemisi ile , bir süre geri çekilebileceğiniz güvenli bir yere sahip olmak çok yararlıdır. Bu günlerde herkesi sadece kendilerini değil diğer insanlarıda korumak için mümkün olduğunca evlerinde kalmaya teşvik ediyoruz. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda, bir ev yapmak için proje seçimimiz ya çok tenha olan, güvenliğe öncelik veren veya hayatta kalmaya yönelik çeşitli özellikler içeren bir ev olmasını gerektirir.

Adından da anlaşılacağı gibi, kıyamet evlerinin en büyük önceliği maksimum güvenlikli olmaları gerektiği, tabii bunun birkaç farklı yolu var.

Sığınak Evler Küboid şekilli ev oldukça enteresan bir tasarıma sahip
Sığınak Evler Küboid şekilli ev oldukça enteresan bir tasarıma sahip – Pinterest

Bu fotoğrafta gördüğünüz ev çoğunlukla eski ahşap ahırların ve rustik yapıların olduğu küçük bir köyde inşa edilmiş. Küboid şekilli ev oldukça enteresan bir tasarıma sahip, bu evi mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için, dış duvarlarını hareketli mekanizma ile yapmışlar. Duvarlar kapalı olduğu sürece sadece basit bir küboid görüntüsü versede kalın duvarlar hareket edince pencereler ve bahçeye açılan cam kapılar ortaya çıkyor.

Kıyamet Evleri : Moden görünümlü kale
Kıyamet Evleri : Moden görünümlü kale – Pinterest

Burası modern görünümlü bir ev . Sadece herhangi bir ev değil, aynı zamanda yalıtılmış oldukça şık bir kale. Manzaraya uyum sağlamak ve gerçekte topografyaya fiziksel olarak entegre edilmek üzere tasarlanmış. Dış kısımları çok sayıda doğadan toplanan büyük taşlar kullanılarak inşa edilmiş, sağlam ve güçlendirilmiş bir görünüme sahip. Öte yandan, iç mekan sıcak ve misafirperver. Bir kaleye benziyor ve aynı zamanda ev gibi hissetmek içinde harika tasarlanmış.

Sığınak Evler : Çağdaş bir inziva evi
Sığınak Evler : Çağdaş bir inziva evi – Pinterest

Burası çağdaş bir inziva evi adeta, sadece ağaçlar ve yeşilliklerle çevrili tenha ormanın içinde bir ev. Herkesten uzakta ve güvenli. Evin çatısı özellikle ilginç. Çevredeki manzara muhteşem, burada uzun zaman rahatlıkla kalınabilir.

çağdaş bir inziva evi

Evlerin artık şehirden ne kadar uzak olursa o kadar güvende olduğunu düşündüğümüz bir dönemdeyiz. Evde uzun zaman geçirmek içinde apartman dairelerinde tıkılmak yerine şehre uzak, ormanlık tenha bir yerde kalmak biraz olsun nefes almak için çok daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir