Sprey boya ile neler yapılabilir? Harika Sprey boyama fikirleri

Sprey Boya ile Neler Yapılır | Harika Sprey boyama fikirleri

Sprey boya ile neler yapılır gelin birlikte inceleyelim. Aslında sprey boya elinizin altında bulunması gereken vazgeçilmez malzemelerden biri olmalı. Çünkü kullanımı kolay ve hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Ayrıca fırça darbeleri gerektirmez. Aynı zamanda hemen hemen her şeyi onunla boyaya bilirsiniz; mesela takılar, ahşap malzemeler, plastik, metal, fiberglas, bakır, seramik, ayna, cam, sıva, tuval, sunta üzerinde kullanılabilir. Aynı zamanda eski süs eşyaları için harika bir seçenek olabilir. Sizlere tavsiyemiz hazırlayacağınız birbirinden güzel sprey boya çalışmaları için Akçalı sprey boya renk kartelası mutlaka ziyaret edilmeli!

Sprey boya ile neler yapılır? Harika Sprey boyama fikirleri!

Burada sizlere ilham almanız için sprey boya ile neler yapılır neler yapabilirsiniz müthiş fikirler vereceğiz. Sprey boyaya başlamadan önce, temiz çalışmak için her zaman boya yapacağınız nesnenin altına yeterli miktarda kağıt olduğundan ve her zaman iyi havalandırılan bir alanda çalıştığınızdan emin olun. Çoğu durumda, bir iki kat boya iyi sonuç verebilir, ancak her kat boyadan sonra bir sonraki uygulamaya geçmeden önce kurumasını bekleyin. Akçalı sprey boya çeşitleri üzerindeki talimatları okuyun.

Sprey boya ile neler yapılır : Sprey boya ile biblo boyama

Seramik süsler, plastik oyuncaklar veya fotoğraf çerçevelerini düşünün. Bir şişe veya eski bir seramik biblo sprey boyama ile yepyeni bir görünüme dönüştürecektir. Ayna veya cam gibi parlak bir yüzeyde sprey boya kullanıyorsanız, daha eşit bir boyama için önce astarlama yapmak iyi olacaktır.

Sprey boya ile biblo boyama
Sprey boya ile biblo boyama

Sprey boya ile neler yapılır : Eski kavanoz ve şişelerden süsler

Eski şişelere bir şans daha vermeye ne dersiniz? Geri dönüşümün pek çok yolu var, mesela şişelere sprey boya ile geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Özellikle beğeneceğiniz bir fikir olarak güzel efektler oluşturmak için geniş paket lastiklerine ihtiyacınız olacak.

Eski kavanoz ve şişelerden süsler
Eski kavanoz ve şişelerden süsler

Eski mobilyalar için harika fikirler

Sprey boya eski mobilyaları tekrar kullanıma kazandırmak için harika bir yoldur. Burada vereceğimiz fikir dantel şablon kullanarak desen vermek, harika değil mi?

Eski mobilyalar için harika fikirler
Eski mobilyalar için harika fikirler

Sprey boya ve yaprak ile duvarınıza tablolar yapın

Dışarıdan toplayacağınız yaprakları şablon olarak kullanarak harika tablolar oluşturabilirsiniz. Önce dışarı çıkın ve tablonuzda kullanmak için biraz yaprak toplayın. Sprey boya ile tuval üzerine yaprakların alacağı rengi bir kat olarak boyayın ve kurumasını bekleyin. Daha sonra yaprakları yerleştirerek arka plan için seçtiğiniz rengi boyayın, yerleştirdiğiniz yapraklar alttaki rengi boyamanızı engellerek yaprak şeklinin kalmasını sağlayacak.

Sprey boya ile yaprak sanatı
Sprey boya ile yaprak sanatı

Vantilatör pervaneleri boyama

Her çocuk gökkuşağı sever. Bu basit ve güzel fikir ile serinlerken aynı zamanda eğleneceksiniz. Sadece sprey boya ile her pervaneyi bir ana renk ile boyayın, kuruduktan sonra çalıştırdığınızda bir gökkuşağı efekti ile karşılaşacaksınız.

Vantilatör pervaneleri boyama
Vantilatör pervaneleri boyama

Deniz kabukları

Sprey boya ile kolayca oluşturabileceğiniz harika deniz kabukları

Deniz kabukları
Deniz kabukları

Sıkıcı kaşıkları canlandırın

Kaşıkları sıkıcı mı buluyorsunuz? Sadece saplarını boyamanız gerekn kaşığın üzerine sprey boya gelmediğinden emin olun ve boya sonrası aşınmayı önlemek için sprey vernik uygulayın.

Sıkıcı kaşıkları canlandırın
Sıkıcı kaşıkları canlandırın

Sevimli anahtarlıklar

Bu sevimli anahtarlıklar sprey boya ve ufak oyuncaklar ile yapılmış.

Sevimli anahtarlıklar
Sevimli anahtarlıklar

Sizinde sprey boya için harika fikirleriniz mi var? Aşağıdaki yorum kısmına yazarak bize bildirmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir