Ebeveyn Banyosu Tasarımları

Ebeveyn Banyosu Tasarımları

Ebeveyn Banyosu Tasarımları

Ebeveyn banyosu, sadece sizin kullanacağınız çok özel bir alan olarak tasarlanmalıdır. Evin ana banyosu kadar özen göstermeniz gereken bir alan. Daire kalitesi arttıkça özel ihtiyaçlar için ayrılan alanlarda artmaktadır. Yatak odaları ile beraber oluşturulan giyinme odaları tasarımları ve ebeveyn banyosu tasarımları bunlara iyi birer örnek.

Yatak odası içerisinde olmasından dolayı ebeveyn banyosu bütün evden bağımsız olarak kabul edilmektedir. Bu da size evin içerisinde bulunan kendinize ait özel ayrı bir alan sağlamaktadır.

Ebeveyn banyoları her dairenin büyüklüğüne ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Konfor düzeyi arttıkça hem yatak odalarının hem de ebeveyn banyolarının büyüdüğü, bunun yanı sıra  banyonun kalite ve donanımlarının da arttığı görülür.

Ebeveyn banyosu büyük kolaylık sağladığı için de tercih edilmektedir. Evinden memnun olan ancak sonradan ebeveyn banyosu eklemeyi isteyenlerde olabilir, yatak odalarında uygun bir alan varsa bu tarz bir çalışma yapılabilir.

Bu sebeplerle sizin için en iyi ebeveyn banyosu tasarımlarını bir araya getirdik.

Ebeveyn Banyosu Tasarımları
Küçük banyolar için tercih edilebilecek, sade ve şık bir tasarım örneği.
Ebeveyn Banyosu Tasarımları
Ebeveyn Banyosu Tasarımları – Minimal Banyo

Minimal Banyo, sade tasarımları, yalın çizgileri sevenler için harika bir tasarım. Sade banyolar , temizliği ve düzenlemesi daha kolay olduğu için son dönemlerde oldukça fazla rağbet görüyor.

Ebeveyn Banyosu Tasarımları
Ebeveyn Banyosu Tasarımları – Geniş Banyo

Geniş Banyo, ebeveyn banyonuz geniş bir alana sahip ise çok şanslısınız. Geniş banyoları dekore etmek çok daha kolay. Duş harici bağımsız bir küvet, ve büyük bir penceresi olan bir banyoya sahip olmayı kim istemez.

Lüks banyo tasarım
Lüks banyo tasarım

Lüks banyo tasarımı içinde yine büyük bir alan olması, banyoyu olduğundan da gösterişli bir havaya sokacaktır. Şık avizeler ve devasa aynalarla, hem ferah hemde lüks bir tasarım.

Vintage Ebeveyn Banyo Tasarımı
Vintage Ebeveyn Banyo Tasarımı

Vintage banyo tasarımı, romantikler için harika bir seçim. Küçük banyo içinde tercih edilebilir bir dekorasyon.

Sofistike banyo tasarımı
Sofistike Ebeveyn banyo tasarımı

Sofistike banyo tasarımı, oldukça şık ve ferah bir banyo. Açık mavi duvarlar, gümüş armatürler ile soft görüntüsü, sizi burada saatlerce vakit geçirmeye davet ediyor adeta.

Farmhouse tarzı banyo
Farmhouse tarzı ebeveyn banyo

Farmhouse tarzı banyo tasarımı, biraz daha doğal stilleri sevenler için tercih edilebilir. Eskitme lavabo altı dolabı ve mat siyah armatürleri, desenli karoları ile oldukça göz dolduran bir tasarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir