Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

küçük balkon dekorasyonu

Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Hava nihayet ısınıyor, yani dışarıda daha fazla zaman geçirmek istiyorsunuz. Dışarıda zaman geçirme isteği kadar, balkonların tarzıda son zamanlarda önem kazanmaya başladı. Muhteşem güneşli günlerde ve rahatlatıcı esintileriyle beklenen yaz akşamlarında, küçük balkonunuzu kullanamıyorsanız, yada tarzı hoşunuza gitmiyorsa işte size küçük balkon dekorasyonu önerileri.

Küçük Balkon Dekorasyonu

İhmal edilmiş bakımsız bir balkonu dinlenmek, ve eğlenmek için karşı konulmaz harika bir mekana dönüştürmek elinizde.

Yeni balkon dekorasyonu yapmak istiyor ama balkonunuz küçük olduğu için kararsızsanız, sizin için derlediğimiz dekorasyon önerilerini inceleyin. Bu yaz balkonunuzda harika vakit geçireceksiniz. Aşağıdaki ilham alacağınız fotoğrafları incelemeye hemen başlayın.

Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Fonksiyonel Mobilyalar

Tipik apartman balkonlarında genelde basit sıradan beton zeminler vardır. Neyse ki, birbirine geçen güverte karoları ile bu sıkıcı zemini daha şık hale getirebilirsiniz. Fonksiyonel mobilyalar küçük balkonlar için çok kullanışlıdır, fotoğrafta gördüğünüz gibi, hem depolama alanı hem masa olarak kullanılan bir dolap, küçük balkonunuz için vazgeçilmez olacaktır. Aynı şekilde kullanılmadığında katlanan sandalye ve masalarda fonksiyonel olduğu için size yer kazandıracaktır.

Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Metropolde bir vaha

Küçük bir apartman dairesinin balkonunu, bütün bu beton yığınları arasında adeta bir vahaya dönüştürmek elinizde. Duvarlar için dikey bahçe, şık saksılar ve yerde bir kilimle oldukça düşük maliyetle dekore edilebilecek bir tarz.

küçük balkon dekorasyonu

Eklektik Tarzda Balkon

İlk anda bu biraz karmaşık gözükebilir ama tüm bunlar modern çağın en etkili dekorasyon stillerinden biri olan eklektik tarzı yansıtıyor. Oldukça enerjik ve canlı bir balkon dekorasyonu. Denemeye değer.

küçük balkon dekorasyonu

Balkonda Salıncak

Salıncak severler için bir balkonun olmazsa olmazı. Şık bir bambu salıncakla balkonu modern bir havaya sokmak mümkün . Çok tercih edilen kombinlerden biri olan siyah beyaz yada  antrasit beyaz renklendirmeyi balkonlar içinde kullanabilirsiniz.

Modern Tarz küçük balkon dekorasyonu

Modern Tarz

Etkileyici modern tarzda bir balkon dekorasyonu. Sadelikten yana iseniz, yine tercih edebileceğiniz bir dekorasyon.

Modern Elegan Balkon

Modern Elegan

Şıklık sizin için her zaman ön plandaysa, size oldukça uygun bir tarz olduğunu söyleyebiliriz. Renk geçişleri ve zarif mobilya seçimiyle oldukça şık elegan balkon dekorasyonu. Balkonda zemin için modern desenli karolar kullanmanız mümkün seçeceğiniz aksesuar ve mobilyalarla uyumlu göz yormayan bir desen oldukça farklı bir hava verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir