Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Farmhouse tarzı, sade cazibesi, sıcaklığı ve doğal renk paleti nedeniyle popüler bir tasarım estetiğidir. Farmhouse banyo dekorasyonu teması özellikle banyoda harika görünecektir. Bu görünümü kendi el yapımı hazırlayacağınız dekoratif aksesuarları ekleyerek elde edebilir veya yenileme işleminizde profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey bazı şık aksesuarlar ve ahşap aksanların parçaları üzerinde doğal dokunuşlar. Ahşap zemin döşemeleri, denizcilik temalı duvarlar ve tavanlar gibi şık rustik detaylar Farmhouse dekorasyona çekicilik katar. Bazı eğlenceli farmhouse tarzı ışık fikstürü parçalarıda unutmayın!

Küçük banyolar için mükemmel olan sürgülü ahşap kapılar farmhouse tarzı için ideal seçimlerdir, yerden kazandıracağı içinde ayrıca faydalı olacaktır. Farmhouse tarzındaki banyonuzu tasarlarken yeniliklere açık olduğunuzdan emin olun. Banyonuza antika parçalar ekleyebilir, makyaj masanız olarak kullanmak için daha eski mobilyalarınızı dönüştürüp yenileyebilirsiniz.

Bit pazarı tarzı ikinci el eşya satan yerlerden banyo dekorasyonu için kullanabileceğiniz bazı eşyaları satın almak için alışveriş yapın, hatta bazı benzersiz musluklar veya eski tip bir çukur lavabo bulabilirsiniz. Belki lavabonuz için kullanılacak galvanizli bir kova bulursunuz. Tel sepetler gibi saklama ve depolama için kullanabileceğiniz parçalarıda unutmayın. İlham verici sizin için bir araya getirdiğimiz aşağıdaki resim koleksiyonuna bir göz atın.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Bu etkileyici şık banyo bağlantısız küveti, duvarlarda beyaz metro fayansları ve vintage döşemesi ile farmhouse dekorasyon için ideal bir örnek.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Cam kaplı gömme duş, mobilya benzeri dolaplar, koyu ahşap döşeme ve duvarlarda pastel yeşil renk tonu ile harika bir farmhouse banyo.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Bu farmhouse tarzı banyoda yine bağımsız bir küvet var. Gömme duş ve gömme panel dolaplarla tamamlanmış, tamamen krem tonlarında aydınlık bir banyo.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Bu banyo nötr tonlarla açık ahşap mobilyalarla oldukça şık farmhouse bir dekorasyona sahip. Ayrıca zarif desenli zemini dekorasyonla gerçekten çok uyumlu olmuş.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Desenli duş fayansları, gold detaylarla tamamlanmış. Klasik tarzda frapan kristal avize ve rustik ahşaplar enteresan bir şekilde uyum sağlamış.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Mat siyah armatürler, beyaz metro fayanslarla ön plana çıkmış. Ahşap lavabo altlığı, depolama için hasır sepetler ve kilim farmhouse havasını belirginleştirmiş. Banyoda yine gömme bir dış bölümü var.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Farmhouse tarzında bir çatı banyosu.

Farmhouse Banyo Dekorasyonu

Sanırım en şık farmhouse banyo, duş perdesi askısıyla rustik banyo dolabıyla muhteşem. Banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız farmhouse dekorasyonu deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir