Sprey Boya İle Fan Boyama

Sprey Boya ile Fan Boyama

Sprey Boya ile Fan Boyama

Sıcak ve nemli havalarda küçük bir fan hava akımı sağlayarak biraz olsun serinlemeye yardımcı olur. Genellikle fanlar beyaz renktedir, bu küçük beyaz renkli renkli fanı sıradanlıktan kurtarmak, eğlenceli bir hava vermek isterseniz, makalemizi okumaya devam edin. Sprey boya ile fan boyama için sevdiğiniz bir renk mutlaka Akçalı sprey boya renk kartelasında vardır. Plastik bir fanı boyamak, göründüğünden çok daha kolaydır. Fan bir yurt odası veya küçük dairede kullanmak için mükemmel bir seçim.

Sıra geldi beyaz fanımızı sıradanlıktan kurtarmaya.
Sıra geldi beyaz fanımızı sıradanlıktan kurtarmaya.

Sprey Boya İle Fan Boyama

Öncelikli olarak boyamak istediğiniz rengi Akçalı sprey boya renk kartelasından seçin.

Sprey Boya İle Fan Boyama

Plastik fanın korumasını çıkardıktan sonra, pervanesinide dikkatli bir şekilde çıkaralım. Bu fan kanatlarının yuvalarından çıkarılması aslında çok basittir. Parçaları çıkartırken hangi parça nereye ait dikkat ederseniz sonradan birleştirirken sıkıntı yaşamazsınız. Pervane ve kanatları çıkarınca pimin altında göreceğiniz hava deliklerine dikkat edin. Boyama yaparken bu deliklerin tıkanmasını istemeyiz.

Boyama yapacağınız alanı boya koruma örtüleriyle korumaya alın. Kendinize boya yapacak bir kabin oluşturun, böylece daha rahat ve korkusuz çalışabilirsiniz. Sprey boya ile boyama yaparken sürekli bu kabin şeklindeki alanı kullanabilirsiniz.

Sprey boya ile boyama

Kuruma süresi için kutu üzerindeki talimatları izleyin. Boya yaptığınız ilk yüzey tamamen kuruyana kadar diğer yüzeye geçmeyin.

Tüm parçaların kuruduğundan eminseniz, boyamadığınız yüzeyi çevirin ve hiç beyaz yer bırakmayacak şekilde bu yüzeyleride boya ile kaplayın. Fanın kordonunu boyamak istemiyorsanız bir poşet içerisinde korumaya alabilirsiniz.

Sprey Boya ile Fan Boyama

Pimin arka tarafındaki delikleri maskeleme bandı ile kapatın böylece boyanın girip hava deliklerinin kapatmasını engellemiş olursunuz. Bandı çok büyük parçalar halinde kullanmazsanız pervane arkasında dahi kalsa beyaz görünüp kötü bir görsel oluşturmaz.

Sprey Boya ile Plastik Parça Boyama

Bütün parça yüzeylerin tamamını boyadıysanız tekrar kuruması için bekleyiniz.

Boya tamamen kuruduğunda bantları çıkarın. beyaz kalan bölümleri boyamak için bu defa spreyi tamamen yan tutup kanalları kapatmayacak şekilde püskürtebilirsiniz. Bir diğer yöntemde küçük bir kaba püskürteceğiniz boyayı minik uçlu bir fırça yardımıyla rötuş yapmak için kullanabilirsiniz.

Sprey Boya ile Fan Boyama

Dilerseniz fanın kordonunda sprey boya kullanabilirsiniz, dilerseniz beyaz bırakın tamamen sizin tercihiniz.

Sprey Boya ile Fan Boyama

Renkli eğlenceli, sıradanlıktan kurtulan fanınız yeni görünümü ile kullanıma hazır. Harika bir yaz geçirmenizi diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir