Peri Led Işık ile Ev Dekorasyonu

Peri Led Işık ile Ev Dekorasyonu

Peri Led Işık ile Ev Dekorasyonu

Peri led ışık sadece kutlamalar için değildir. Doğru şekilde kullanıldığında, evinizde şık bir aydınlatma ve dekor oluşturabilirler. Kullanacağınız alanlar sınırlı değil, dilerseniz mutfakta, yada çocuk odasında, belki de salonda her yerde olabilir.

Peri led ışık ile ev dekorasyonu nasıl yapılır birçok alternatifi size ilham vermesi için bir araya getirdik. Merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Evinizin Dekorasyonunda Peri Led Işık Kullanımı

Peri Led Işık Şömine

Gerçek bir ateş gibi Peri Led Işık Şömine

Gerçekten yanan odunlar bir odaya hoş bir ışıltı verebilir, ancak pratik olduklarını söylemek zor. Belki bir bacanız yok , uzun zamandır kullanılmadığı için tamamen kapatılmış, yada temizlenmesi gerekiyor olabilir. Belki de evcil hayvanlarınız veya küçük çocuklarınız var ve onları alevlerin olduğu bir ortamda tutmak istemiyorsunuz.

Bu şartlar altında harika bir şömine önerimiz var . Peri ışıkları, riskli veya sorunlu olmadan parlayan alevler varmış hissi verebilir.

Peri Led Işık Mutfak aydınlatması

Mutfak aydınlatması

İyi bir mutfak aydınlatması sizin için maliyetli olabilir, bu nedenle tezgahınızı aydınlatmak için hızlı bir seçenek arıyorsanız, peri ışıklarını deneyin. Yemek pişirme ve hazırlama esnasında ekstra kullanışlı, şık bir aydınlatma için bir rafın veya duvar dolaplarının altına yerleştirin. Ya da akşam yemeği servis edildikten sonra biraz ambiyans oluşturmak için.

Çocuk Odası Aydınlatma

Çocuk odasına daha fazla renk katın

Peri ışıkları sadece aydınlatmak için değildir. Bir odaya renk katmanın da iyi bir yoludur. Süslemeli peri ışıkları satın almanıza bile gerek yok. Renkli elişi kağıtlarından keserek veya katlayarak, peri ışıklarını kaplayan mini fenerler yapabilirsiniz.

Led Işık ile Motif

Bir motifi vurgulayın

Işıkları metal bir yıldızın veya kalbin etrafına sarıp bir yatağın üzerinde veya bir duvarda ilginç bir aydınlatma düzeneği oluşturabilirsiniz. Bu marin tarzı dekore edilmiş yatak odasında, dekorasyon şemasında kullanılan yıldız motifi peri ışıklarıyla vurgulanmış .

Led Işık ile Mobilya Aydınlatma

Bir mobilyayı aydınlatın

Konuklarınızın dikkatini çekmek istediğiniz antika bir dolabınız olabilir, yada kendi yaptığınız ve görülmesini istediğiniz bir geri dönüşüm projesi olabilir. işte burada peri ışıkları devreye giriyor, mobilyanızı ön plana çıkarmak için peri ışıklarını üstüne asın.

Led Işık ile Duvar Süsü Aydınlatma

Eski bir kutuyu aydınlatın

Eğer bir kutu kütük, bir mum koleksiyonu veya rastgele dal parçaları, yada eski bir ahşap kasanız varsa, parça ve orayı peri ışıkları ile süsleyin. Birdenbire ahşap kasa veya yorgun eski koleksiyonlarınız büyülü bir görünüme kavuşur.

Odunları yakın

Temaya bağlı kalarak, burada, kütüklerin arasına peri ışıkları dağıtılmış, böylece herhangi bir oturma odası çekici bir hale getirilebilir.

Cam kavanozda peri ışıkları

Cam kavanozda peri ışıkları

Akçalı sprey boya ile boyadığınız cam kavanozu peri led ışık ile aydınlatarak hemen hemen evin her yerinde sergileyebilirsiniz. Önemli olan cam kavanozları dizayn etmeniz, belki bir buket yapma çiçekle, belki rengarenk taşlarla, yada incilerle.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir